Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Новини
20.10.2014р.

     Малюків віком від 1 до 2 рочків, які завітали до бібліотеки 20 жовтня – навчали «рибацького ремесла». «Озброївшись» вудками із магнітними наконечниками, дітлахи, одну за одною, вправно діставали рибок із «казкового ставка». Ця, на перший погляд, проста гра, насправді, доволі чітко окреслила визначальні риси характеру маленьких учасників. Хтось терпеливо та зосереджено «виловлював» свою здобич із допомогою вудки, а от карапузи, які й миті не можуть всидіти на одному місці, голіруч виймали рибку зі «ставка».

Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)


odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря