Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Новини
15.10.2014р.

 Ось уже декілька років поспіль 14 жовтня Україна відзначає одразу декілька свят Покрови Пресвятої Богородиці, День створення української повстанської армії та День українського козацтва. А цьогоріч, своїм указом Президент нашої держави поповнив цей урочистий список іще одним святом – Днем захисника України.
  Мужніх захисників – славних лицарів війська низового запорозького вшанували  вихованці Тернопільської української гімназії імені Івана Франка, які завітали до нашої бібліотеки на козацькі забави «Учіться мудрості в батьків, а гопака - у козаків». На початку заходу ведуча Ніна Ониськів ознайомила присутніх з історією творення, звичаями та життєвим устроєм козацької держави. Учасники дійства також здійснили захопливий відео-екскурс сторінками історії, із якого почерпнули багато цікавої інформації про славних ватажків, битви та походи і навіть зброю та одяг українського козацтва.
Звитягами запорізького лицарства захопився і юний тернопільський поет Вадим Гришко – учень ЗОШ № 27. Хлопець зачитав авторський вірш «Єднаймося», який присвятив давнім та новітнім героям України.
    В часи славної минувшини перенесли усіх присутніх сучасні козаки – учасники школи бойового гопака «Сварог», які продемонстрували низку майстерних прийомів традиційного козацького бою. Неперевершеною технікою рухів, а також своєю впевненістю та мужністю, юні лицарі одразу завоювали симпатію дівчат і всієї глядацької аудиторії.
На завершення, ведуча подякувала учням гімназії, класному керівнику Шенюк Тетяні Богданівні, а також усім учасникам дійства за чудовий настрій та неперевершену атмосферу піднесення, яка панувала під час заходу. Бібліотекарі також запросили гостей ознайомитись із книжково-ілюстративною виставкою "Козацька держава - наша гордість і слава", яку до Дня українського козацтва підготували працівники відділу обслуговування учнів 5-11 класів.

Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)


odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря