Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Новини
14.10.2014р.

  У вівторок, 14 жовтня у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів вчились рахувати. Для юних читачів, які завітали на захід із циклу «Математичний калейдоскоп» працівники книгозбірні підготували ряд цікавих арифметичних вправ. Спершу, бібліотекар Світлана Нецко запропонувала чомусикам продемонструвати свої математичні здібності - порахувати та назвати звіряток, зображених на картинці.
 Трохи складніше було виконувати віршовані завдання та відгадувати хитромудрі загадки, але і з ними діти впорались на відмінно.
 Чи не найбільше малюкам сподобалось виконувати вправи на порядок чисел при рахунку та позначення їх цифрами. Так, учасники заходу по черзі підходили до сенсорного екрана і перераховуючи та називаючи головних героїв, допомагали їм «витягнути ріпку». Завершилось заняття рухливими іграми та веселими розвагами.

Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)


odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря