Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Новини
12.10.2014р.

       Покрова Пресвятої Богородиці – одне з найбільш шанованих свят у релігійному календарі східного обряду. Вважається, що Матінка Божа чує усі молитви, а в часі біди - неодмінно допомагає кожній щирій християнській душі. Саме це величне свято, а також традиції пов`язані із ним, обговорювали на недільних сходинах члени Спілки української молоді із юними мешканцями Тернополя.
    Розпочався захід із «гри-знайомства», після чого усі учасники виконали «танець-пісеньку» про дощик та парасолю. Ховаючись від «дощу» під парасолькою, діти уявляли, як Матінка Божа укриває своїм святим омофором усіх людей, які потребують її захисту.
    Невтомно і щиро просили заступництва у Матері Божої і наші українські лицарі – козаки, які вважали Діву Марію своєю покровителькою. Про звичаї, традиції козацтва, а також дивовижні історії порятунку мужніх воїнів від усіляких небезпек, діти дізнались від СУМівців під час «розмови-гри» про козаків. Завершились сходини спільною молитвою до Богородиці – за мир та спокій для України та її народу.

Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)


odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря