Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Новини
12.10.2014р.

    Немов випустив хтось із рук палітру теплого відтінку фарби – такими сонячними погожими днями потішило нас бабине літо цього року. Символічно, що у таку гарну пору, а саме – у другу неділю жовтня своє професійне свято відзначають художники всієї України.
    Безліч шедеврів, які стали частиною «золотого фонду»світової культурної спадщини належать саме українським майстрам. Немало цікавої інформації про цих талановитих людей, а також про їхні твори можна відшукати у виданнях, представлених на книжково-ілюстративній виставці «Майстерність і натхнення», яку підготували працівники сектору мистецтв. Окрім низки цікавих відомостей, книги також містять копії неперевершених полотен майстрів українського та світового живопису. То ж запрошуємо усіх поціновувачів вічного та прекрасного завітати до нашої бібліотеки і ознайомитись із виставкою.

Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)


odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря