Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Новини
13.01.2012р.

 
     Іван Іванович Шишкін… Мабуть, жоден з російських живописців не мав при житті стільки епітетів, як він. Його називали царем російського лісу, лісовим богатирем, лісовиком російського живопису, поетом і чарівником лісу.
      І це недаремно, адже до успіху він прийшов не відразу. Були роки напруженої праці, коли художник виробляв свій стиль живопису і тільки йому властиві прийоми відображення російського лісу.
        З нагоди 180-річчя від дня народження І. І. Шишкіна у відділі мистецтв оформлено книжково-ілюстративну виставку «Цар лісу, богатир-художник».
       Література, представлена тут, ознайомить читачів з життям і творчістю російського живописця, навчить розуміти красу пейзажу.

Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)


odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря