Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Новини
23.12.2011р.

 
     21-22 грудня 2011 року у м. Києві в приміщенні офісу Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) відбувся тренінг на тему «Розробка навчальних програм та матеріалів».
    У тренінгу взяли участь переможці конкурсу «Навчально-інноваційні бібліотеки–2011», зокрема: бібліотекарі Тернопільської обласної бібліотеки для дітей (проект «Інноваційні послуги для дітей»), Миколаївської міської ЦБС (проект «Електронне самоврядування») та Вінницької обласної наукової бібліотеки (проект «Сучасний дизайн приміщення бібліотеки»).
    Учасники тренінгу ознайомились з методикою розробки навчальних програм та проведення тренінгів, а також набули практичних навичок у розробці програм тренінгів.
      Щиро вдячні працівникам програми «Бібліоміст» за підтримку у реалізації наших проектів.

Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)


odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря