Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Новини
22.12.2011р.

 
     Тернопільщина – край, наділений Божою благодаттю. Її часто називають маленьким Єрусалимом. Тут збереглося чи не найбільше в Україні пам’яток сакрального мистецтва. Релігійна та історична спадщина нашого краю охоплює духовні центри, древні культові кам’яні та дерев’яні споруди, джерела з цілющою водою.
   22 грудня у читальному залі бібліотеки працівники відділу мистецтв ознайомили присутніх із сакральними пам’ятками області, які збереглись ще з давніх віків – від печерних монаших келій до величних сучасних духовних центрів.
  Наприкінці зустрічі відвідувачі переглянули слайд-презентацію «Сакральні пам’ятки Тернопільщини», яка відтворювала фотосвітлини дерев’яних церков, замків, печер, старовинних чудотворних ікон, цілющих джерел та інших духовних святинь.

Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)


odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря