Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Скарбничка методиста » Конкурси » «Україна моєї мрії»
 
Шановні читачі, батьки, бібліотекарі!

       Запрошуємо вас до участі в Міжнародному конкурсі письмових творчих робіт «Україна моєї мрії», який оголошено всеукраїнським інформаційним виданням – «Україна молода» (за 21 липня 2011 року).
Про свою участь у конкурсі просимо повідомити обласну бібліотеку для дітей, надіславши інформацію на нашу електронну адресу [email protected], або за телефоном 25-39-41, 23-59-48.


Положення
про Міжнародний конкурс письмових творчих робіт
«Україна моєї мрії»


ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

      Конкурс оголошено з нагоди двадцятої річниці державної Незалежності України Європейською Асоціацією Українців (Брюссель) та Центом розвитку суспільства (Київ) і триватиме він з 16 липня до 14 жовтня 2011 року. Організатори конкурсу запрошують всіх помріяти, якою кожен з нас хоче бачити Україну у ІІІ тисячолітті? В якому суспільстві кожен з нас хоче жити, яку державу будувати? На яких цінностях, засадах, ідеях має створюватись майбутнє України? Що необхідно зробити, щоб омріяна Україна стала реальністю?

УМОВИ КОНКУРСУ:

         Взяти участь у конкурсі може кожен мешканець України або закордонний українець у віці від 14 років і старше. Для цього необхідно надіслати свою письмову творчу роботу на тему «Україна моєї мрії» на адресу оргкомітету Конкурсу.

Роботи приймаються:

• в електронному вигляді через мережу Інтернет на електронну адресу оргкомітету [email protected];
• в друкованому вигляді на поштову адресу оргкомітету: 01001, місто Київ-1, ЦРС, а/с «Конкурс «Україна моєї мрії».

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:


     Письмова творча робота «Україна моєї мрії» має бути написана українською мовою, обсягом від 3 до 5 аркушів формату А-4, шрифт Times New Roman, 14 кегль, інтервал 1.5, поля стандартні.
На початку творчої роботи учасник Конкурсу має зазначити свої повне прізвище, ім’я та по-батькові, рік народження, адресу проживання (поштового листування), контактний телефон, електронну адресу (за наявності), а також тему роботи. Школярі та студенти мають зазначити назву навчального закладу, а також клас або курс навчання.
Прийом робіт починається 16 липня 2011 року, в річницю проголошення Декларації про державний суверенітет України, і завершується 14 жовтня 2011 року.
З детальними умовами Конкурсу можна ознайомитись на Інтернет-сайті Тернопільської обласної бібліотеки для дітей за адресою www.obd.te.ua, Інтернет-сайті Європейської Асоціації Українців за адресою www.ukrassociation.eu або на Інтернет-сайті Центру розвитку суспільства за адресою www.sdc-ua.org .

Всі роботи оцінюватимуться спеціальним конкурсним журі у чотирьох номінаціях:

- І номінація – роботи школярів – авторів віком від 14 до 17 років;
- ІІ номінація – студентські роботи – авторів віком від 18 до 24 років;
- ІІІ номінація – молодіжні роботи – авторів віком від 25 до 35 років;
- ІV номінація – роботи старших авторів віком від 36 років.

У кожній номінації присуджуватиметься перше, друге і третє місце. На переможців чекають цінні призи:

• за І місце – сучасний ноутбук;
• за ІІ місце – стильний нетбук;
• за ІІІ місце – електронна книга.

   Роботи-переможців будуть опубліковані в провідних засобах масової інформації України. Найцікавіші роботи, які не стануть переможцями конкурсу, будуть відмічені заохочувальними призами та грамотами.
       Якщо у вас є мрія про майбутнє України, якщо ваша мрія здатна запалити серця та вселити віру людям, неодмінно опишіть її та надішліть вашу роботу на Конкурс «Україна моєї мрії»!
    Ми переконані, що здатність суспільства мріяти визначає його можливість творити власне майбутнє. А отже, Україна наших мрій неодмінно стане реальністю!

      З усіх питань, що стосуються участі та підтримки Конкурсу «Україна моєї мрії», звертайтеся до відповідального секретаря Конкурсу Валерія САВИЦЬКОГО
за електронною адресою: [email protected] або телефоном: +38-050-544-75-23.


odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря