Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Скарбничка методиста » Бібліотекарю в записник » Офіційні документи » Міністерство Фінансів України
 
    
    Про затвердження Типової інструкції про порядок списання майна бюджетних установ від 22 листопада 2010 року № 447. 3ареєстровано в Міністерстві юстиції України 4 січня 2011 року за № 3/18741 (Офіційний вісник України, 2011, № 2 від 21.01.2011, ст. 126)

    На виконання Бюджетного кодексу України, 3акону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", Положення про Державне казначейство України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2005 року № 1232, та з метою встановлення єдиних вимог до порядку списання майна бюджетних установ затверджено Типову інструкцію про порядок списання майна бюджетних установ. Цей Наказ набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України. Типова інструкція розроблена з метою встановлення єдиних вимог до порядку списання майна бюджетних установ, строк використання якого більше одного року, крім об'єктів незавершеного будівництва (незавершених капітальних інвестицій у необоротні матеріальні активи), матеріальних активів, що відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами), а також застосовується при списанні запасів, не придатних для подальшого використання, пошкоджених внаслідок аварії чи стихійного лиха (за умови, що відновлення їх є неможливим або економічно недоцільним і вони не можуть бути реалізовані), виявлених в результаті інвентаризації як недостача.
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря