Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2011 рік » 3 червня 2011 р. Вчились бути громадянами
 
Ракоча, Г.
Вчились бути громадянами… [Текст]: [до Міжнародного дня захисту дітей в обласній бібліотеці для дітей відкрили книжкову виставку] / Г. Ракоча // Вільне життя. – 2011. – 3 червня. – С. 1.


Вчились бути громадянами...
 
     Цю книжкову виставку відкрили в обласній бібліотеці для дітей. Назва її - "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти". А приурочена вона Міжнародному дню захисту дітей.
       Крім того, учні 1-Б класу та 4-В класів ЗОШ №4 взяли участь у морально-правовій грі "Вчись бути громадянином". Під час неї юні користувачі бібліотеки дізналися про свої права та обов'язки, ознайомилися з Конституцією України, Декларацією прав дитини.
    Щоб закріпити у пам'яті інформацію, згадали приклади з казок, в яких порушували права героїв. Маленькі читачі жваво обговорювали епізоди з творів О. Пушкіна "Казка про царя Салтана", Г.К. Андерсена "Снігова королева", А. Ліндгрен "Малюк і Карлсон", Ш. Перро "Попелюшка" та ін.

Галина Ракоча
 
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря