Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Скарбничка методиста » Ділимось досвідом » Вона малює пензлем і... нитками (з досвіду роботи Хоростківської міської дитячої бібліотеки)
 

    Топоровський, І. Вона малює пензлем і нитками [Текст] : [з досвіду роботи Хоростківськоїміської бібліотеки для дітей] / І. Топоровський // Свобода. – 2011. – 23 травня. – С. 5.
Вона малює пензлем і… нитками

    Коли прочиняєш двері Хоростківської міської дитячої бібліотеки, то потрапляєш у дивовижний світ.
    Тут панують книги, тут добро завжди перемагає зло, а ще тут з десятків малюнків на відвідувачів поглядають персонажі українських народних казок, мультфільмів, оповідок. І народилися вони з-під рук бібліотекаря, тендітної жінки Оксани Богоніс. Разом з вишиванками й іншими виробами майстрині вони складають виставку «Мамині руки ».
    - Чому саме таку назву для експозиції власних робіт обрала пані Оксана? - запитую в директора будинку культури Наталі Березюк.
    - Бо відкрили виставку напередодні Дня матері. Та й сама Оксана мати двох синів - Сергія та Степанка.
    Будинок Оксани Степанівни з ранньої весни та до пізньої осені потопає в квітах. Саме їх вона з допомогою ниток майстерно переносить на полотно. А ще мисткиня чудово в'яже гачком, робить неповторні шедеври з бісеру, стрічок. Вислів «Талановита людина - талановита в усьому» - якраз про неї. Своїми талантами пані Оксана залюбки ділиться з дітлахами, проводить заняття для учнів місцевих шкіл. Розглядаючи її роботи, переконуєшся, що у неї справді золоті руки.
    
Ігор Топоровський,
член НСЖУ. м. Хоростків.
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря