Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Мій рідний край » Моє місто » Походження назв вулиць » вул. Замкова


 Коли згадується про територію вулиці в районі Старого замку, то не можна не згадати давніх — Замкової та Кошарної. Назва Замкова цілком зрозуміла. А "кошарами" називали військові казарми. Саме неподалік Старого замку стояла стара (з XVIII століття) крохмальня, перетворена на казарми і житло для офіцерів.
 Тут, в районі замку, до самого ставу збігала вуличка з екзотичною назвою Жаб'яча — польською Жаб'я. У повоєнний час від цієї вулиці зберігався ще будинок, який вже опинився фактично на території парку. У шкільні роки з цього пагорба на уроках фізкультури каталися на лижах.
 А сучасна Замкова — це вже вулиця, яка остаточно сформувалася у період післявоєнної відбудови, її конфігурація відрізняється від згадуваних довоєнних вулиць у цьому районі.
    У радянські часи сучасна Замкова називалася Суворова. Нова назва появилася під час перейменувань 1990-х років, щоб хоч якось нагадати про старовинні назви тієї частини міста, з якої і починалася історія Тернополя.
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря