Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Мій рідний край » Моє місто » Пам'ятники » Скульптурна композиція "Випадкова зустріч"
    
Скульптурна композиція "Випадкова зустріч"

     Ось така скульптура стоїть у скверику біля драмтеатру. На лавочці присіло двоє подружок для розмови. Зараз сидить лише одна і чекає на свою співрозмовницю.

    Американський меценат Джон Звожек подарував Тернополю скульптурну роботу свого співвітчизника, голови корпорації "Джонсон і Джонсон", Стюарта Джонсона "Випадкова зустріч" (вартість 100тис $). Тема: дві жінки зустрілися й розмову повели. Хобі цієї багатої людини - виготовляти з кольорового металу скульптури. Тернопіль став першим містом в Європі, де встановлено композицію мультимільйонера. Його роботи прикрашають сквери США, Японії та Індії. 
    
        Зловмисники одну із скульптурних фігур вкрали. Причому вкрали на світанку, на бульварі з цілодобовим освітленням, не зважаючи на те, що поряд міліція. Розповідали, що скульптури зроблені з такого сплаву, що на металолом не годяться... Джон Звожек сам обирав місце у Тернополі де поставити подарунок. Біля тих жіночок, що ніби присіли погомоніти залюбки фотографувались тернополяни і гості. Злодія не знайшли, скульптуру також, от і сидить подружка сама.
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря