Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Скарбничка методиста » Конкурси » "Культурна спадщина України очима дітей"
ПОЛОЖЕННЯ
про Всеукраїнський конкурс дитячої творчості
«Культурна спадщина України очима дітей»
у рамках культурно-освітнього проекту
«Всесвітня спадщина в руках молоді»

1. Загальні положення

1.1. Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Культурна спадщина України очима дітей» (надалі – Конкурс) є відкритим і проводиться як творче змагання дітей в усіх адміністративно-територіальних одиницях України;
1.2. Організатором Конкурсу є Благодійний Фонд Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України».
1.3. До організації Конкурсу можуть долучатися державні та недержавні установи, організації, фонди (в тому числі іноземні).
1.4. У Конкурсі можуть брати участь учні віком 13-15 років асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні, загальноосвітніх шкіл, шкіл-інтернатів та діти з малозабезпечених і багатодітних сімей.
1.5. Інформація про проведення Конкурсу розповсюджується через навчальні заклади, сайти організаторів, партнерів, а також у ЗМІ.
 
2. Мета Конкурсу

2.1. Підвищення культурної компетентності української молоді, виховання поваги до української мови та культури, національних традицій, шанобливого ставлення до культурної спадщини України задля сприяння розвитку успішної, демократичної, багатої держави та вдумливої, небайдужої до світових цінностей молоді.
2.2. Сприяння обміну досвідом між представниками творчої молоді задля збереження та дбайливого ставлення до Національної та Всесвітньої культурної та природної спадщини, що є дуже важливим в умовах глобальних викликів ХХІ-го століття.
2.3. Виявлення та підтримка творчих здібностей дітей.
2.4. Забезпечення засад взаємодії та співпраці між державними органами виконавчої влади, громадськими організаціями, установами та навчальними закладами у сфері реалізації дитячих творчих проектів;
2.5. Залучення юних талантів до активної участі у мистецькому житті держави, підвищення загального культурно-освітнього та духовного рівня дітей, зміцнення суспільного значення шкільних закладів у процесі соціальної адаптації.

3. Умови проведення Конкурсу

3.1. Тема Конкурсу – культурна та природна спадщина України.
3.2. Конкурс проводиться у 5 номінаціях:
- Малюнок/Картина: «Моя мальовнича Україна» (формат малюнку/картини А4, А3);
- Виріб народного промислу: «Рукотворні скарби» (виріб з кераміки або природного матеріалу, витинанка, розпис на склі тощо);
- Вишивка: «Полотно життя» (рушник, сорочка, скатертина, серветка тощо);
- Писанка: «Кольорова Україна»;
- Літературна творчість: «Наша мова калинова» (віршований або прозовий твір обсягом до 9 000 знаків).
У кожній номінації обираються три призові місця.
3.3. Учасники надсилають на Конкурс індивідуальні роботи. Окремо учасники заповнюють анкети, де вказують відомості про себе (Форма Анкети додається).
3.4. Всі роботи надсилаються до 1 квітня 2011 р. на адресу Київського Палацу дітей та юнацтва: вул. Івана Мазепи, 13, м. Київ, 01010, або до 20 березня на адресу обласної бібліотеки для дітей: вул. Коперника, 17, м. Тернопіль. 46000.
3.5. З кращих робіт учасників Конкурсу буде сформовано виставку робіт у Київському Палаці дітей та юнацтва, присвячену фіналу проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді».
3.6. Роботи, подані на Конкурс, не повертаються.

4. Функціональні обов'язки журі

4.1. З метою різностороннього та об'єктивного оцінювання учасників Конкурсу та визначення переможців створюється журі з 5-7 осіб – заслужених фахівців в області культури та мистецтв, наукової еліти України. Обирає та затверджує склад журі Благодійний Фонд Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України» та Національна комісія України у справах ЮНЕСКО.
4.2. До дня відкриття виставки члени журі проводять оцінювання робіт. Переможцем Конкурсу стає учасник, що набрав найбільшу кількість балів.
4.3. Оцінювання відбувається за такими критеріями: оригінальність ідеї, естетичність роботи, майстерність виконання. Максимальний бал за кожним критерієм – 5 балів. Загальна оцінка роботи є сумою оцінок членів журі за всіма критеріями.

5. Нагородження переможців Конкурсу

5.1. Переможці Конкурсу запрошуються до Києва на фінал Конкурсу та церемонію нагородження.
5.2. Учасники Конкурсу, роботи яких будуть представлені на виставці, отримають дипломи та подарунки від організаторів.
Додаток
Анкета учасника
Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості
«Культурна спадщина України очима дітей»
 
ПІБ автора роботи  
Вік  
Повна назва навчального закладу  
Клас  
Домашня адреса  
Контактний телефон  
Електронна адреса  
Номінація, у якій
бере участь робота (позначити галочкою)
                      малюнок/картина: «Моя мальовнича Україна» (формат малюнку/картини А4, А3)
     виріб народного промислу: «Рукотворні скарби» (виріб з кераміки або природного матеріалу, витинанка, розпис на склі тощо)
  вишивка: «Полотно життя» (рушник, сорочка, скатертина, серветка тощо)
  літературна творчість: «Наша мова калинова» (віршований або прозовий твір обсягом до 9 000 знаків)
  писанка: «Кольорова Україна»
Повна назва творчої роботи  
  

    Просимо надіслати анкету та роботу не пізніше 1 квітня 2011 р. за адресою: Київський палац дітей та юнацтва, вул. Івана Мазепи, 13, Київ 01010.
    Контактна особа: Аленченко Надія Степанівна (каб. № 215),
    тел. 044-280-38-87
    Дата заповнення анкети                                                                                                   Підпис
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря