Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2011 рік » 18 лютого 2011 р. Стань найкращим читачем країни
 
Золотнюк, А. 
Стань найкращим читачем країни [Текст]: [Тернопільська обласна бібліотека для дітей сповістила про початок конкурсу "Найкращий читач України - 2011"] /А. Золотнюк  // Вільне життя. - 2011. - 18 лютого. - С.8.

Стань найкращим читачем країни

    Тернопільська обласна бібліотека для дітей рада сповістити про початок конкурсу «Найкращий читач України - 2011 ». Захід має десятилітню історію і вже всьоме проводиться на вседержавному рівні.
    Традиційно у ньому можуть взяти участь школярі 6-7 класів. Конкурс проводиться на базі дитячих та сільських бібліотек усіх населених пунктів України. В книгозбірні координатор надасть всю необхідну інформацію та анкети.
    Конкурс відбудеться в чотири етапи. Переможці першого і другого здобувають відповідно звання «Найкращий читач бібліотеки» і «Найкращий читач району/міста», а переможці третього — звання «Найкращий читач України». Їх нагородять призом — поїздкою до Львова на фестиваль дитячого читання «Книгоманія».
    Детальніше про конкурс - на сайті: bookforum.com.ua/knygo-mаnііа.

Анна Золотнюк.
 
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря