Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Автор дарує книгу » Ткачук-Гнатович Тамара
 
 Тамара Ткачук-Гнатович
    
     Тамара Ткачук-Гнатович народилася 6 лютого 1958 року в селі Передмірка Ланівецького району Тернопільської області. Член літературного об’єднання при обласній організації НСПУ. Лауреат премії журналу «Літературний Тернопіль».

    Закінчила Нововолинський електромеханічний технікум (1988 р.). Працювала в Тернопільському об’єднанні «Продтовари», НВО «Ватра». Від 2004 року – бібліотекар Тернопільського державного (нині національного) технічного університету імені Івана Пулюя.
    Авторка збірок поезій «Симфонія любові» (2007 р.), «Спішу» (2008 р.), «Розхитаю дорогами обрій» (2010 р.), публікацій в районній та обласній пресі, літературно-мистецькому альманасі «Подільська толока», одна з авторів збірки «Ватра з сонячних джерел» (1997 р.). 
    Готує до друку інші твори для наймолодших читачів.
    Видала книжечки для дітей «У бабусинім дворі» (2010 р.), «Жива вода-водиченька» (2011 р.), «Пташиний ранок» (2011 р.), публікацій в районній та обласній пресі, журналі «Літературний Тернопіль», літературно-мистецькому альманасі «Подільська толока», одна з авторів збірки «Ватра з сонячних джерел» (1997 р.), «Сонячна криниченька» (2010 р.), «Матері» (2011 р.).

 


Ткачук-Гнатович, Т. М. Пташиний ранок: казка-п’єса для дітей / ТамараТкачук-Гнатович; муз. В. Сорока. — Тернопіль-Харків: Ранок, 2012. — 32 с., ноти. — (Музична казка).

    Посібник пропонує черговий дарунок для дорослих і малят — нову музичну казку. Її можна поставити як на шкільній сцені, так і у дитячому садочку. Адже взаємодопомога, дружба, підтримка потрібні як у казці, так і в житті. 
   Для вчителів, педагогічних працівників ДНЗ, керівників шкільних театральних гуртків. 
    Ткачук-Гнатович, Т. Жива вода-водиченька: вірші для дошк. та мол. шк. віку / Тамара Ткачук-Гнатович; худ. С. Костишин; ред. В. Кравчук. - Тернопіль: Терно-граф, 2010 - 28 с.; іл.

    Дорогі дітки, батьки, дідусі, бабусі і всі, хто в руках тримає цю книжечку, запрошую Вас заглянути у навколишній, незвичайний і прекрасний світ природи, який нас оточує, додає сил і забирає в обійми усмішок, мрії і тепла.

    Ткачук-Гнатович, Т. у бабусинім дворі: вірші для дітей ст. дошк. віку. / Тамара Ткачук-Гнатович; худ. С. Костишин; ред. В. Кравчук. - Тернопіль: Терно-Граф, 2010. - 16 с.

Найдорожчій, найдопитливішій, найкрасивішій, наймилішій, найрозумнішій і найдобрішій малечі, яка любить своїх рідних, близьких, навколишню природу, тварин, птахів, хоче про все знати і завжди сприймає поради старших друзів, дослухається до народних прикмет і вірувань. Саме для них ця книга – найкращий друг і порадник.


    
    Ткачук-Гнатович, Т. Поезії / Тамара Ткачук-Гнатович; ред. В.Кравчук. - Тернопіль: [Джура; Терно-Граф], 2010. - 108 с.
    
    Зі своїми новими думками, надіями і пориваннями автор спішить до вас, прагне достукатись до Ваших спраглих душ, доторкнутися до сердець і найпотаємніших почуттів.    Ткачук-Гнатович, Т. Вірші про найкращі пори: від сніжинки до комори: для дітей мол. шк. віку / Тамара Ткачук-Гнатович; худ. С. Костишин. - Тернопіль: Терно-граф, 2012-80 с.: іл.

    Дорогі діти і дорослі читачі!
    Звертаюсь до Вас із найщирішими словами подяки за те, що Ви придбали цю книжечку і запрошую доторкнутися душею до нашої мальовничої природи з її неповторною чистотою, нев’янучою красою, незвичайними дивами, адже - лише від всіх нас залежить побачити, оцінити, зберегти цю велич. 
    З повагою автор.

odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря