Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Автор дарує книгу » Семеняк-Штангей Валентина
  Валентина Семеняк-Штангей

    Письменниця, фотохудожниця і журналістка Валентина Семеняк (Штангей) народилася на Черкащині у мальовничому містечку Тальному. Дитинство і юність минули в селі Мошурові цього ж району.  Дописувати почала ще в 5-у класі до районної газети «Колос», обласної – «Молодь Черкащини», республіканської – «Зірки». Після закінчення десятирічки студіювала журналістику у Київському державному університеті ім. Т. Шевченка. Працювати поїхала за направленням в обласну газету м. Херсона – «Наддніпрянську правду». Згодом там одружилась і разом із чоловіком переїхала в Тернопіль.
    Працювала в газетах «Вільне життя», «Тернопіль вечірній», «Ровесник», у західноукраїнському представництві канадського журналу «Родина», власним кореспондентом по Тернопільській області у всеукраїнській газеті «Гарт».
    Друкувалась у багатьох республіканських виданнях: «Жінка», «Україна», «Березіль», «Літературна Україна», «Патріот України», «Українська газета», «Сільські вісті», «Сільські обрії», «Життя» «Молодь України», тощо. Активно співпрацює з газетами «Україна молода» (м. Київ), «Місто» (Тернопіль), журналом «Будьмо здорові» (м. Київ).
    Член Національної спілки журналістів України, обласного літературного об’єднання при Тернопільській обласній організації Національної спілки письменників.
    Лауреат літературного конкурсу гумору та сатири у Філадельфії (США), переможець Всеукраїнського літературно-краєзнавчого конкурсу ім. Мирона Утриска, Міжнародного літературного конкурсу «Православна моя Україна» (нагороду отримала у Києво-Печерській лаврі з рук митрополита).
    У творчому доробку письменниці – книга для дітей «Пригоди маленького люстерка» (1995), «Чи легко бути мамою?» (2006), «Світ, який люблю» (2007), «Срібна пектораль» (2007), «Спитай у свого Янгола» (2009).

    Живе у Великих Гаях на Тернопіллі.    Семеняк-Штангей, В. Спитай у свого Янгола. Пригоди незвичайної дівчинки / В. Семеняк-Штангей. — Тернопіль: Навчальна книга-Богдан, 2009. - 148 с.
    
    Ця захоплююча книга про пригоди незвичайної дівчинки: вона бачить Тонкий Світ, спілкується з Янголом-охоронцем, котрий через неї передає людям цікаву інформацію. Таких дітей народилося в останнє десятиріччя на нашій планеті дуже багато. Саме вони — наша надія на майбутнє.
    Книга буде цікавою для читачів будь-якого віку.

    Семеняк-Штангей, В. Срібна пектораль / В. Семеняк-Штангей; худ. С. Костишин. - Тернопіль: Астон, 2006. - 224 с.

    У новій книзі оповідань В. Семеняк-Штангей твори про сили Світла і Темряви, про Добро і Зло, про Життя і Смерть. Мандруючи по далеких і близьких світах, авторка підказує своїм героям шлях до істини, до очищення, до любові. Пектораль - це дорогоцінна металева нагрудна прикраса, яку носили як ознаку влади фараони, первосвященики, римські сановники. Добре відома у скіфів - носіїв давніх культур.
    Книга написана для широкого кола читачів.

  
     Семеняк-Штангей, В. Світ, який люблю / В. Семеняк-Штангей; худ. О. Семеняк. -Тернопіль: Астон. 2006. - 72 с.

    
Кожен вибирає свою дорогу до вершини пізнання. В одних вона легка, пряма і без вибоїн, але довга-предовга... В інших - звивиста, заплутана, затаєна, але стрімка і коротка. Це притаманно як життєвим колізіям, так і творчим пошукам.
    Твори написані своєрідними віршами, у яких незвичний розмір та відсутнє римування. Це не верлібри, але й не проза. Можливо, ви не завше будете погоджуватися з такою формою викладу, але поетеса шукає і тут свій шлях. Добрий він чи ні - покаже час, бо ніхто не має права зупинити ходу Слова й Думки. Тому хочеться побажати автору і вам, шановні читачі, спільно долати оту крутизну помислів заради сходження до світлого Духовного Пошуку. Воно цього вартує! Щасливої дороги!


  


 
   
Семеняк-Штангей, В. Чи легко бути мамою? / В. Семеняк-Штангей. — Тернопіль: Горлиця, 2005. — 52 с.

    Всі ми родом з Дитинства. Діти - це пряме віддзеркалення своїх батьків. А батьки для дітей — це розкрита книга, яка щодня в них на очах і яку вони щодня "читають" і, мимоволі стають схожими на них.
Як знайти оту одну-єдину "доріжку" до Серця своєї дитини, аби ніколи не втратити її на енергетичному рівні...
    Авторка книги ділиться з читачем власним життєвим досвідом.


      Семеняк-Штангей, В. Сила ангельської пір'їни. Акварельна матриця. - Тернопіль: Астон, 2010. - 304 с.

    «Сила ангельської пір'їни» - це дивовижна книжка, яка написана у неповторній манері, яка притаманна лише перу В. Семеняк-Штангей, яка багато подорожує світами (Індія, Тибет, Канада, Німеччина, Австрія, Румунія, Польща, Болгарія, Латвія, Казахстан, Росія). Можливо, вона переверне чийсь світогляд, комусь відкриє новий погляд на світ і себе в ньому, а комусь допоможе заповнити прогалини тими коштовними камінцями знань, яких сьогодні багатьом з нас бракує в особистому «духовному разку намиста». Кожний знайде в ній багато... про самого себе.
   Семеняк-Штангей, В. Писана торба (а в тій торбі...): оповідання та інша дещиця / Валентина Семеняк-Штангей. — Тернопіль: Астон, 2012. — 116 с.

   Містичні оповідання, які пропонує письменниця В. Семеняк-Штангей у своїй новій книзі «Писана торба» (а в тій торбі...) — це дорога до... самого себе. Це світ не матеріальної природи, а духовної.
   Твори дуже актуальні сьогодні, у час Великого Переходу: з Епохи Риб в Епоху Водолія (Золотий вік).
    Книга написана для широкого кола читачів.
    Семеняк, В. Великі пригоди маленького люстерка / Валентина Семеняк; худ. Т. Осіпова. - Вид. 2-ге, змін. і допов. - Тернопіль: Горлиця, 2013. - 24 с.: іл.

   Книга пронизана невидимими променями Світла, Любові, Добра.
Навчає маленьких читачів любити світ і робити добрі справи.

   
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря