Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Автор дарує книгу » Безкоровайний Євген
  Євген Безкоровайний


    Євген Іванович Безкоровайний народився 24 березня 1947 року в селі Ворвулинці Заліщицького району в селянській родині. Середню освіту здобув у Заліщиках, вищу - у Львівському Національному університеті ім. І. Франка, де опанував фах журналіста. З журналістикою пов'язані і його життєві дороги.
    У різні роки працюва в у Заставнівській, Заліщицькій, Тернопільській районних газетах, кореспондентом Держтелерадіо у Тернопільській області, головним редактором обласних газет «Ровесник» та «Селянська доля», а також на громадській та державній управлінській роботі. Зараз - виконавчий секретар обласної організації НСЖУ.
    У 1997 році вийшла його перша книжка віршів «Яворина» у 2003 - «Профіль любові». «Душа як сонях» - третя, книжка поета.    
    Безкоровайний, Є.   Душа, як сонях / Є. Безкоровайний; ред. Б. Бастюк; худ. Є. Удін. — Тернопіль: Горлиця, 2006. — 136 с.


    До третьої книжки поета увійшли вірші широкого громадянського та ліричного діапазону, що тонко виражають духовний світ сучасника. Це і непроминальне почування вини за пережите в минулому і відповідальність за сучасне і майбутнє.
    Філософія високої моральності, органічне поєднання інтимних і громадянських цінностей, відкритість перед світом, близькими і рідними — провідні мотиви книжки.


   Безкоровайний, Є. І. І так живу…: поезії / Є. І. Безкоровайний. – Тернопіль: Терно-граф, 2012. – 240 с.

    До цієї збірки поезій увійшли нові та оприлюднені раніше вірші – від подивування до захоплення перед найбільшим Господнім дивом – життям. У виданні явлено усе розмаїття тем – від інтимної до громадянської лірики, що якнайповніше розкриває творчу сутність поета.


odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря