Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Автор дарує книгу » Паронова Віра
 Віра Паронова

   Паронова Віра Іванівна народилася 17 червня 1948 року в м. Порт-Артур, Китай. У дитинстві готувалася до професії художника, навчалася в образотворчій студії.
    Віші почала писати з 13 років. Освіту здобула в Тернополі. Спочатку в загальноосвітній школі №4, у якій навчався композитор Ігор Поклад. Потім – інститут народного господарства. Стала працювати економістом.     У 39 років змінила фах – пішла вихователем у дитсадок, де знадобились її здібності з малювання та римування.
    Після закінчення Рівненського педінституту – злет творчої активності.
    Пише вірші, казки, пісні.
     Паронова, В. Іспит милосердя: оповідання / В. Паронова; худ. В. Дунаєва. - Тернопіль: Навч. книга-Богдан, 2010. - 32 с.    Паронова, В. Велике серце: оповідання для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку / В. Паронова; худ. В. Дунаєва. - Тернопіль: Підручники і посібники, 2010. - 16 с.    Парнова, В. На стежині: оповідання для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку / В. Паронова; худ. В. Дунаєва. - Тернопіль: Підручники і посібники, 2009. - 12 с.    Паронова, В. Казки про квіти: для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку / В. Паронова; худ. О. Козак. - Тернопіль: Підручники і посібники, 2008. - 16 с.
   
    
 Мої улюблені вірші / уклад.: Віра Паронова. - Тернопіль: Підручники і посібники, 2008. - 480 с.

  
 Ознайомлення із цією збіркою сприятиме вихованню в дитини любові до живого світу, спостережливості, допитливості, роботи.
    Збірка складається з віршів поетів-класиків, сучасних українських поетів, віршованих казок, творів усної народної творчості. Матеріал укладено за тематичним принципом, що дозволяє використати його для навчання, проведення ранків, свят, розваг, а також для домашнього читання.
  
 Для вихователів дошкільних закладів, вчителів молодших класів, студентів і викладачів педвузів та педучилищ, батьків.
    Паронова, В. Для дитячої душі / В. Паронова. - Тернопіль: Навчальна книга - Богдан.

    
1400 загадок для дітей / упоряд. В. І . Паронова. - Тернопіль: Навчальна книга - Богдан, 2006. - 196 с. 
 
   
 Посібник містить 1400 віршованих  загадок, систематизованих за темами і віковими групами, та відповіді, що подаються в алфавітному порядку. Різноманітність і доцільна структуризація матеріалу дозволяють використовувати його для навчання, проведення ранків, шкільних свят, інтелектуальних ігор, вікторин, а також для розваг у родинному колі.
  
 Для вихователів, учителів початкових класів, студентів педагогічних навчальних закладів, а також для дітей та їхніх батьків.
   Паронова, В. Щедре Різдво: оповідання / Віра Паронова; худ. Є. Рудюк. - Тернопіль: Тернопільсько-Кременецька єпархія, 2013. - 32 с.: іл.


 
Збірочки віршиків для наймолодших

             

odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря