Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Бібліотечні проекти » Літературна карта » Бучацький район » Леся Балюк
    Балюк Леся Василівна народилася 6 лютого 1977 р. у с.Трибухівці Бучацького району на Тернопільщині. Прозаїк. Поетеса. Закінчила місцеву школу, Бучацький агроколедж, нині студентка Київського національного університету харчових технологій.
   Друкувалася у газеті "Нова доба", альманахах "Перші ластівки", "Подільська толока", антології оповідань "Що записано в книгу життя" (2003). Співавтор поетичної збірки "Анатомія душі". Учасник Всеукраїнської наради молодих літераторів у БТП "Ірпінь" (2004).
З 2006 р. - член Національної спілки письменників України.

Видані книги:
"Диво для Попелюшки" (2005).
 
Балюк, Л. В. Диво для Попелюшки: оповідання / Л. В. Балюк. - Тернопіль: Терно-граф, 2005. - 48 с.

Перша збірка молодої авторки Лесі Балюк "Диво для Попелюшки" засвідчує про прихід в українську літературу талановитої письменниці. Її оповідки і новелети - про життя людей і реалії дійсності, які наповнюють щоденні вияви героїв книги. Прозаїку вдається глибоко і осмислено передати не лише думки і прагнення сучасників, але й розкрити психологію їхніх вчинків. А це, без сумніву, схвилює і зацікавить читача.

   Балюк, Л. В. Зі знаком поклику: поезії / Леся Балюк; худ. Х. Левицька. - Тернопіль: Терно-граф, 2012. - 104 с.: іл.

 Друга поетична збірка талановитої авторки Лесі Балюк “Зі знаком поклику” розкриває глибинні переживання жінки, її вболівання та осмислення своєї причетності до творення сонячного і світлого у царині Слова. Молода поетеса намагається висповідатися в особливий спосіб за усе пережите, перебуте, перейдене у цьому нелегкому житті. І тут вона звертається не лише до традиційної форми віршування, але й освоює формалістичні новації вільного вірша.
 
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря