Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Бібліотечні проекти » Літературна карта » Борщівський район » Євген Зозуляк

 
     Зозуляк Євген Тадейович (25. 04. 1943, х. Кругла, нині не існує, територія належить до с. Бурдяківці Борщівського району) - журналіст, письменник. Член НСПУ (1996). Член НСЖУ (1980). Обласний журналіст, премія ім. М. Костенка (1994). Премія ім. Братів Лепких (2004). Закінчив Львівський університет (1983, нині нац. ун-т). Кореспондент районної газети "Надзбручанська правда", власкор газети "Вільне життя", редактор відділу газети " Русалка Дністрова ". Нині - оглядач "Вільного життя". Літературні твори опубліковані у журналі "Тернопіль", газеті "Літературна Україна", "Патріот Батьківщини", місцевій періодиці, альманасі "Вітрила", збірці "День поезії - 1967"; у перекладах італійською мовою в Італії, російською - у РФ. есперанто - в Україні. На тексти 3озуляка написали музику М. Болотний, І. Вовчак. Я. Злонкевич, В. Сорока. Автор поеми "Соло для камерного хору" (1995), збірка поезій "Материзна" (1993). "Годинник любові" (1997), "Голуб і поет". "Політ світлячка у темряві" (обидві - 2003; усі - Т.).

Зозуляк, Є. Годинник любові: поезії / Є. Зозуляк. - Тернопіль: Поліграфіст, 1997. - 128 с.

Поезії нової збірки тернопільського поета - це хвилююче освідчення в любові матері, коханій жінці, квітці, росині, рідній Україні... Вони лягали на папір упродовж кількох десятиліть і нині, зібрані у книгу, творять бентежний хронопис високих почуттів "Годинника любові" - поетового серця.
Зозуляк, Є. Соло для камерного хору: поема / Є. Зозуляк. - Тернопіль: Тернопільська обласна друкарня, 1995. - 116 с.

"Соло для камерного хору" - надзвичайно актуальна річ для нинішнього часу, в якому спостерігається небувалий зріст злочинності, і, зокрема, підліткової, юнацької...
Поема, яку автор ще називає невільницьким плачем,побудована у формі щоденника юного в'язня, датованого некалендарними числами, а за порядком днів, проведених у неволі.
 

Зозуляк, Є. Материзна: поезії / Є. Зозуляк. - Тернопіль: Тернопіль, 1993. - 122 с.

Структура багатьох поезій відзначається особливим образним світобаченням.


Зозуляк, Є. П'ять пелюсток:  вибрані поезії / Є. Зозуляк. - Тернопіль: Збруч, 2004. - 108 с.

У новій книзі українського поета зібрано кращі вірші з його попередніх збірок "Материзна", "Соло для камерного хору", "Годинник любові", "Голуб і поет", "Політ світлячка у темряві".
Невипадкова назва вибраного: "П'ять пелюсток". Вона символізує п'ять попередніх книжок автора, вірші яких витворили чудову п'ятипелюсткову квітку поезії з притаманними їй тонким ліризмом, свіжою метафоричністю, зачудуванням рідною землею - джерелом творчого натхнення поета.

 
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря