Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Наші читачі » Найкращі читачі бібліотеки
    Щороку бібліотека підводить підсумки своєї роботи за минулий рік. Бібліотечні працівники називають імена кращих читачів. Ними стають ті діти, які проявили себе протягом року: брали участь в бібліотечних конкурсах, вікторинах, часто відвідували бібліотеку, багато читали, мають свої читацькі переваги. В тих, хто провів в бібліотеці хоч би один день, залишаться хороші враження і спогади.
    Нам дуже хочеться, щоб юні читачі були постійними відвідувачами нашої книгозбірні, адже "книга - це джерело багатьох добрих думок, відчуттів, знань".

Найкращі читачі відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів
за 2011 рік

Гринчук Валерія - дошк.

Качан Богданчик - дошк.

Лазарук Максим - 
дошк.

Ней Вікторія - дошк.

Митник Віра - 18 школа 1-А клас

Шпак Роман - 6 школа 1-Б клас

Щирба Дмитрик - 5 школа 1-Б клас

Жайворонок Поліна - 5 школа 3-А клас

Кушнір Соломія - Березовицька ЗОШ 3-Б клас

Осадчук Ангеліна - класична гімназія 3 клас

Петровський Павлік - 15 школа 3-А клас

Піменова Каріна - 3 школа 3-А клас

Бондаренко Владислав - 3 школа 4-Б клас

Делімарська Олександра - 4 школа 4-В клас

Круп’яник Аліна - 11 школа 4-Б клас

Озірянська Анастасія - 3 школа 4-В клас
  

Найкращі читачі відділу обслуговування 5 - 11 класів
за 2011 рік


 
Гречкосій Юля - 5 школа 5-В клас

Музичишин Анастасія - Великоглибочецької ЗОСШ 6-Б клас

Зьомко Назарій - 14 школа 6-А клас

Лісовський Владислав - 5 школа 6-В клас

Масловський Вадим - Українська гімназія ім. І. Франка 6-Б клас

Макарчук Богдан - 3 школа 6-А клас

Городинська Анастасія - Українська гімназія ім. І. Франка 7-В клас

Барвінська Софія - Українська гімназія ім. І. Франка 7-В клас

Іляш Тетяна - Українська гімназія ім. І. Франка 7-В клас

Прірез Анна - 13 школа 7 клас

Батьківська Анастасія - 18 школа 7 клас

Пиняк Віра - 17 школа 9-Б клас

Гірчиця Христина - 18 школа 11-Б клас

Чорна Любов - 27 школа 11 клас

Пазій Василь - школа мистецтв 11 клас

Потішна Ірина - педагогічний ліцей

Андрушків Наталя - кооперативний коледж

Качалуба Оксана - кооперативний коледж

Сивуля Вікторія - кооперативний коледж

Тесля Вікторія - кооперативний коледж
 


Найкращі читачі відділу обслуговування 5 - 11 класів 
за 2010 рік
 
Лісовський Владислав - 5 школа 5-В клас

Макарчук Богдан -
3 школа 5-А клас

Барвінська Софія - У
країнська гімназія ім. І. Франка 6-В клас

Стецик Олексій -
Українська гімназія ім. І. Франка 9-В клас

Гумницька Марія -
3 школа 10-Б клас

Заболотна Вікторія - 18 школа 10-В клас

Кужіль Оля - 5 школа 10-В клас

Кухар Тетяна - 11 школа 11-Б клас

Очкурьова Христина - комерційний коледж, I курс

Головата Тетяна -
ТНПУ (філолог. ф-тет), I курс
  
Найкращі читачі відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів
за 2010 рік

Гринчук Валерія - 3 рочки

Митник Віра - дошк.

Накураш Ірина - 23 школа 1-А клас

Тупісь Сніжана - 15 школа 3-Б клас

Глинчак Анастасія - 3 школа 4-В клас

Салюта Анастасія - 23 школа 4-А клас



Найкращі читачі відділу обслуговування 5 - 11 класів
за 2009 рік


Сивак Роман - 11 школа 6-В клас

Тарноруда Ірина - Українська гімназія ім. І. Франка 6-В клас

Хома Юлія - Українська гімназія ім. І. Франка 6-В клас

Демчан Ірина - 18 школа 7-А клас

Пазій Василь - школа мистецтв 9-А клас

Чорна Любов - 27 школа 9 клас

Нехорошева Вікторія - 3 школа 10-В клас

Попович Наталя - 25 школа 10-Б клас

Зінкевич Василь - Українська гімназія ім. І. Франка 11-В клас

Маліновська Ліля - 3 школа 11-А клас

Шкорупа Оля - Українська гімназія ім. І. Франка 11-В клас





odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря