Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Нові надходження » Листопад 2014 » Література для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку
Буцень, О. Солодкий дощ: казки та оповідання: [для дітей мол. шк. віку] / Олег Буцень; передм. Л. Буцень; іл. Т. Кудиненко. – К.: Школа, 2008. – 208 с.: іл. – (Хрестоматія школяра). – ISBN 966 – 661 – 84 – 8 – 6.
До збірки увійшли казки та оповідання українського письменника Олега Буценя (1923-1966), головною темою яких є виховання дитячої душі та моральних якостей юної особистості, набуття перших навичок і вмінь. Правда, Совість, Доброта — основні цінності, яким приділяв увагу у своїх творах письменник, що прагнув зробити внутрішній світ юного читача багатим і світлим.

Вайт, Е. Б. Павутиння Шарлотти: повість – казка: [для дітей мол. шк. віку] / Елвіс Брукс Вайт; пер. з англ. О. Мокровольського; худ. О. Чичик. – К.: Країна Мрій, 2013. – 288 с.6 іл. – ISBN 978 – 617 – 358 – 144 – 1.
Ця повість-казка, написана в 1952 році американським письменником Елвісом Бруксом Вайтом, стала однією з найулюбленіших дитячих книжок в усьому світі, тому що в ній ідеться про справжню дружбу, відданість, невичерпні вигадки й веселі пустощі. Маленька дівчинка на ім’я Ферн урятувала і виростила поросятка Вілбера як свого домашнього улюбленця. На фермі, куди згодом відправили Вілбера, він потоваришував з багатьма тваринами. Але найвідданіший його друг — гарненька і розумна павучиха Шарлотта — вдруге врятувала Вілберове життя, а як — ви дізнаєтеся самі, прочитавши цю цікаву книжку.

Дивовижні історії: оповідання: [для дітей мол. шк. віку]; худ. П. В. Мірончик, Н. О. Ель Маульд. – Х.: Белкар – книга, 2014. – 62 с.: іл. – (Веселка). – ISBN 978 – 966 – 8816 – 91 – 8.
До збірки увійшли дивовижні історії про тварин. Оповідання, напис відомими авторами, розповідають про наших чотириногих друзів, діють зовсім як люди: встряють у суперечку, інколи сваряться і ворогук але частіше все ж таки дружать. Ця книжка вчить дітей доброті, чесності, сміливості, любові шанобливому ставленню до природи. Для дітей молодшого шкільного віку.Забіла, Н. Велика збірка творів: проза / Наталя Забіла; мал. Євгенії Житник. – Х.: Школа, 2013. – 300 с.: іл. – ISBN 966 – 8182 – 35 – 9.
Двотомник, містить кращі віршовані та прозові твори Наталі Забіли, яка по праву вважається корифеєм української дитячої літератури.
До збірки не ввійшли деякі твори та окремі фрагменти, що зображували певні історичні та ідеологічні реалії, незрозумілі або ж нецікаві сучасному читачеві.
Збірку призначено для читання дорослими дітям дошкільного віку і для самостійного читання — молодшим школярам.
Казочки лисички – куми: казки українських письменників: [для дітей дошк. та мол. шк. віку]; худ. Н. О. Ель-Маульд. – Х.: Сінтекс, 2013. – 64 с.: іл. – (Сонечко). – ISBN 978 – 966 – 2136 – 21 – 0.Коршунова, А. Справжні друзі: казкові оповідання: [для дітей дошк. Та мол. віку] / Анна Коршунова; худ. Н. Пєнцова. – Х.: Сінтекс, 2013. – 64 с.: - іл. – (Сонечко). – ISBN 978 – 966 – 2136 – 30 – 2.
Збірка казкових оповідок відкриває дітям нові сторінки дивовижного світу, який їх оточує. Прості й зрозумілі, вони водночас є надзвичайно цікавими, бо торкаються тих тендітних і водночас міцних ниточок, які пов’язують усе й усіх у цьому світі. Тут немає злих і добрих, шкідливих і корисних, розумних і не надто, -адже все залежить лише від нашої точки зору. І грізна Завірюха, і мрійлива Табуретка, і жадібний Тимішко, і зарозумілий Король - усі вони насправді можуть стати справжніми друзями маленьких читачів. Просто героїв треба спробувати зрозуміти, по-дружньому пробачити їхні помилки і тоді історія обов’язково матиме щасливий кінець. Знайомство з маленькими казочками залишить радісний і добрий слід у душі дитини на довгі роки. Видання адресоване дітям дошкільного й молодшого шкільного віку.
Лотушко, Н. Правила безпеки на вулиці: вірші: [для дітей дошк. віку] / Наталія Латушко; худ. Р. Гулін. – Х.: Пегас, 2013. – 17 с.: іл. – ISBN 978 – 966 – 913 – 093 – 8.
Картонна книжка з яскравими малюнками та цікавими віршами розповість Вашому малюку , як треба поводитись на вулиці ,не завдавши собі шкоди.

Матюшкіна, К. Ги-ги, смішно!: повість – казка: [для дошк. І мол. шк. віку] / Катерина Матюшкіна, Катерина Оковитая [вірші до повісті-казки О. Тимофеєева]; перекл. З рос. Наталя Іванчук, Мар’яна Савка. – К.: Рідна Мова, 2014. – 190 с.: іл. – ISBN 978 – 617 – 7200 – 23 – 8.
Розслідування ведуть Фу-фу та Киць-Киць.
Не перше і не єдине розслідування знаменитих детективів Фу-Фу і Киць-Киця! Таємничі викриття, секретні перевтілення і тріумфальне закриття справи про зниклі цукерки!
Хто допоможе загадковій незнайомці?
Хто в черговий раз позбавить Паскудний ліс від грабіжника? Хто врятує цілий пароплав і розгадає таємницю дивного голосу в кронах дерев?
Усі відповіді є на сторінках книжки «Ги-ги, смішно!»( с. 12,175,158).
(Та це точно не Кролик!)

Матюшкіна, К. Лапи вгору!: повість – казка: [для дошк. І мол. шк. віку] / Катерина Матюшкіна, Катерина Оковитая [вірші до повісті-казки О. Тимофеєева]; перекл. З рос. Наталя Іванчук, Мар’яна Савка. – К.: Махаон-Україна, 2013. – 190 с.: іл. – ISBN 978 – 611 – 526 – 039 – 3.
У світі звірів часто трапляються надзвичайні пригоди, а інколи й загадкові злочини. Двоє друзів — винахідливий пес Фу-Фу та довірливий кіт Киць-Киць — надумали стати детективами.
У місцевому музеї зникла статуя собаки, і друзі взялися за справу. На їхньому шляху постійно постають усілякі перешкоди. Долаючи їх, Фу-Фу та Киць-Киць просуваються до поставленої мети.Матюшкіна, К. Лапи геть від ялинки!: повість – казка: [для дошк. І мол. шк. віку] / Катерина Матюшкіна, Катерина Оковитая [вірші до повісті-казки О. Тимофеєева]; перекл. З рос. Наталя Іванчук, Мар’яна Савка. – К.: Рідна Мова, 2014. – 191 с.: іл. – ISBN 978 – 617 – 7200 – 50 – 4.
Найсмішніша книжка від авторів бестселерів «Лапи вгору!», «Ага, упіймався!», «Шкарпетки нарізно!», «Ги-ги, смішно!» та багатьох інших!
На сторінках цієї книжки на тебе чекають небезпечні пригоди, захопливі погоні, таємничі й загадкові події та… дивовижне свято — Звіроновий рік — зі Звір-Морозом і Звір-Гурочкою!!!Нестайко, В. Пригоди журавлика: казкова повість: [для дітей дошк. та мол. віку] / В. Нестайко; ілюстр. О. Чичик. – К.: Країна Мрій, 2014. – 94 с.: іл. – ISBN 978 – 617 – 538 – 294 – 3.
А казка ця про маленького журавлика, який сміливо вирушив до міста на пошуки свого друга чижика. Там на нього чекають міські небезпеки і підступний кіт Мордан, а ще — нові благородні друзі і помічники. Одним словом, усе, як у звичайних казках: боротьба добра зі злом, тільки з різними сюжетними викрутасами для дівчаток і хлопчиків від 5 до 9 років. Але якщо вам менше чи більше років, то все одно читати книгу вам можна, а може, навіть потрібно. «Я ось уже дорослий, — каже директор видавництва, — але залюбки прочитав цю казку разом зі своєю чотирирічною донечкою — і нам було цікаво обом».Нестайко, В. Пригоди близнят-козенят. Пошукове бюро знахідок «Кузя, Зюзя і компанія»: казкові повісті: [для дітей дошк. та мол. шк. віку] / В. Нестайко; ілюстр. О. Чичик. – К.: Країна Мрій, 2014. – 95 с.: іл. – ISBN 978 – 617 – 538 – 292 – 9.
Це просто неймовірно: близнюки Вова й Вітя з власної волі обертаються на козенят! Необачні хлопчаки й гадки не мають, що потрапили у пастку до злого чаклуна Відіваса-Пампаса. Виплутатися із халепи буде ой як непросто! А комарик Зюзя із другом жучком-світлячком Кузею відкрили бюро знахідок і тут таке почалося!
Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.Нестайко, В. Олексій, Веселик і Жарт-Птиця. Казка про Жарт-Птицю, про братів-чарівників, про Веселицю Прекрасну та її сестер: казкові повісті: [для дітей дошк. та мол. шк. віку] / В. Нестайко; ілюстр. О. Чичик. – К.: Країна Мрій, 2014. – 95 с.: іл. – ISBN 978 – 617 – 538 – 293 – 6.
Що воно за істота така — Жарт-Птиця? Жар-птицю всі знають, всі читали у казках про її неймовірну красу. А от вередливий Лесик шукає Жарт-Птицю, щоб урятувати ляльку Гальку, а семеро братів-чаклунів намагаються визволити із полону цю диво-пташку.


Нестайко, В. Країна Сонячних Зайчиків: казкові повісті: [для дітей мол. шк. віку] / В. Нестайко; ілюстр. Ю. Радіч-Демидьонок – К.: Країна Мрій, 2014. – 348 с.: іл. – ISBN 978 – 966 – 424 – 197 – 4.
У цій книжці юні читачі познайомляться з відомими повістями-казками Всеволода Нестайка «В Країні Сонячних Зайчиків», «Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків» і «В Країні Місячних Зайчиків», які набули всесвітньої слави. Ви познайомитесь з дивовижною країною та її мешканцями — сонячними зайчиками, які завжди перемагають морок, так само, як і добро завжди перемагає зло.


Сухомлинський, В. Всі добрі люди – одня сім’я: збірка творів: [для дітей старшого дошк. та мол. шк. віку] / Василь Сухомлинський; перекл. Д. Чередниченко; ілюстр. О. Макієва. – Х.: Школа, 2014. – 158 с.: іл. – (Дитячий бестселер). – ISBN 978 – 966 – 429 – 124 – 5.

До нової збірки художніх творів для дітей нашого славетного земляка, Василя Сухомлинського, увійшли не тільки твори, де дійовими особами є люди (розділ «Дідусева таємниця»). На її сторінках ви також зустрінетеся з олюдненими тваринами, рослинами і навіть природними явищами (розділ «Бджолина музика»). Пронизані любов'ю до всього живого твори Майстра вчать у кожній ситуації прислухатися не до своїх примх і амбіцій, а до голосу людського серця. Книга призначена для читання дорослими дітям дошкільного або молодшого шкільного віку.


   Пономаренко, М. Сонячні зайчики: вірші, оповідання, казки, п’єси / М. Пономаренко; худ. Є. Рудюк. — Тернопіль: Навчальна книга-Богдан, 2014. — 144 с.: іл. - (Українські письменники — дітям).

   У цьому збірнику вміщено вірші, казки, оповідки, п’єски, загадки тощо. Книга — цікава, пізнавальна та ненав’язливо повчальна; принесе втіху батькам і дітям під час сімейного дозвілля; прислужиться педагогам дошкільних закладів та організаторам шкільних тематичних святкувань.
    Для дошкільного та молодшого шкільного віку.
    Чумарна, М. І. Розкажу вам казку: проза / М. І. Чумарна; худ. М. Михалюк. — Тернопіль: Навчальна книга-Богдан, 2014. — 128 с.: іл. - (Українські письменники — дітям).

    Весь світ довкола — справжня казка: якщо уважно приглянутися до життя різних рослин, тварин — то ми дізнаємося багато цікавого й неймовірного про те, що оточує нас щодня.
   А якщо заглянути в далекий космос? Уявити собі, що там живуть схожі на нас істоти, які теж хочуть з нами дружити?
   Про казкові пригоди своїх героїв на рідній Землі розповідає нова книжка Марії Чумарної «Розкажу вам казку», в якій ви зустрінетеся з веселим і кмітливим інопланетянином Лумпумчиком, з жителями незвичай¬ної Планети Рожевого Світанку, — і обов’язково знайдете своїх друзів!
 
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря