Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Автор дарує книгу » Кузишин Іван
  
                                                    Іван Кузишин 

   Кузишин Іван Іванович народився 17 лютого 1962 року в смт Гримайлів Гусятинського району Тернопільської області, українець, освіта вища.
      У 2003 році атестований на звання “майстер сучасного декоративно-прикладного мистецтва” (народний майстер художньої вишивки).
Працює у Тернопільському обласному методичному центрі народної творчості на посаді провідного методиста з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
   За час роботи на посаді провідного методиста підготував і провів більше 80 виставок образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва у містах Київ, Тернопіль і Тернопільської області. Автор більше 100 публікацій у республіканських, обласних, районних газетах. Багаторазово висвітлював інформацію про майстрів, художників, умільців нашого краю на обласному телебаченні і радіо, започаткував серію публікацій в обласній газеті “Нова Ера” про відомих митців Тернопільської області. Організовував і надавав практичну і методичну допомогу у проведенні більше 20 персональних виставок народних майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
   Багаторазово нагороджений дипломами, грамотами, подяками обласної державної адміністрації, обласної ради, управління культури облдержадміністрації, Тернопільського обласного методичного центру народної творчості.

    Кузишин, І. Великодня писанка / Іван Кузишин. - Тернопіль: Воля, 2009. - 47 с.: іл.


odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря