Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2014 рік » Літературний Тернопіль - 2014. - №1
 [В обласній дитячій бібліотеці] [...] [Текст]: [про бібліогр. довідку "світ її любові" до ювілею В. Семеняк-Штангей] // Літературний Тернопіль. - 2014. - №1. - С. 158.


    10 листопада затишна зала академічного обласного театру актора і ляльки прийняла тих, хто прийшов привітати з полуднем віку талановиту письменницю і журналістку, авторку кількох популярних книг Валентину Семеняк-Штангей. Керівники обласних письменницької та журналістської організацій Євген Безкоровайний та Микола Ротман вручили ювілярці нагороди; теплі слова на її адресу мовили письменники Марія Баліцька, Зіновій Кіпибіда, Богдан Мельничук та інші. Проза В. Семеняк-Штангей прозвучала у виконанні заслуженої артистки України Віри Самчук.
   Додамо, що листопадові зустрічі з Валентиною Семеняк-Штангей відбулись у Тернопільській міській бібліотеці для дорослих (вул. Макаренка, 1), у міській централізованій бібліотеці для дітей (вул. Миру), в обласній бібліотеці для дітей та в дитячому садочку села Великі Гаї. Під час зустрічей авторка презентувала свою нову книжку для дітей "Великі пригоди маленького люстерка". В обласній дитячій бібліотеці (директор Надія Новіцька) на пані Валентину чекала приємна несподіванка. До ювілею письменниці відділ довідково-бібліографічної та інформаційної роботи (Н. Яскілка, М. Наконечна) підготував ілюстровану книжечку "Світ її любові". Це видання містить короткий біографічний нарис, бібліографію творів авторки й матеріалів про її життя і творчість. Перелік публікацій розміщено у чотирьох розділах в алфавітному порядку авторів і назв видань. Довідка адресована вчителям, читачам-учням, краєзнавцям, бібліотекарям.
    

odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря