Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2010 рік » 2 липня 2010р. Справді королівський презент
Шлапак, О.
Справді королівський презент [Текст] : [книги від Кажанової для ОБД]/О. Шлапак // Вільне життя. - 2 липня. - С.6.


Справді королівський презент

Дарунки бібліотеці надзвичайно давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду без залучення додаткових джерел фінансування. Приємно, що в наш не простий час є люди, які розуміють ціну книги і намагаються цим скарбом поділитися з ближнім.
Обласна бібліотека для дітей висловлює щиру подяку Ользі Володимирівні Кажановій за щедрий дарунок для наших читачів. Це, зокрема, художні, літературознавчі, історико-публіцистичні видання українською та російською мовами. Зокрема, твори І. Буніна, 0. Уайльда, Р. Бредбері, Р. Стівенсона, Т. Манна. Серед отриманих книг особливу увагу привертає Біблія для дітей (І992 р. вид.), оформлена репродукціями графічних робіт всесвітньо відомого художника Гюстава Доре.
Ми щиро вдячні Ользі Володимирівні за те, що саме нашій книгозбірні зробила такий дарунок. Переконані, що всі передані книги будуть користуватися заслуженим попитом. Сподіваємось, що вони зацікавлять наших читачів і будуть корисні для них.

За дорученням колективу
Оксана Шлапак,
працівник бібліотеки.
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря