Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2014 рік » 1 серпня 2014 р. "Книги з добрих рук"
 к Пилипчук, У. Книги з добрих рук [Текст]: [сім'я Білоусів презентувала книги з приватної колекції обл. б-ці для дітей] / У. Пилипчук // Свобода. – 2014. – 1 серпня. – С. 4.: фотогр.

   Для людей з великим серцем навіть власні героїчні вчинки здаються звичайною справою. Їх покликання - допомагати ближньому, їх життєве кредо - радіти кожному прожитому дню і дарувати радість іншим.
    У тому, що світ не без добрих людей переконались і працівники Тернопільської обласної книгозбірні для дітей. Сім'я Білоус, яка багато років прожила за кордоном презентувала бібліотеці чудові книги із приватної колекції. Подарована література різної тематики - це історія, географія, анатомія, а також енциклопедії та художні твори. Загалом  більше тридцяти примірників. Чимало книг - німецькою мовою.  У подарунковій колекції є також книги українських авторів, переважно це художньо - історичні видання.
До щедрого подарункового комплекту увійшли також настільні ігри у вигляді шахів. Особливість цих ігор полягає у тому, що вони створені спеціально для дітей, адже шахові фігури зображені у вигляді фантастичних героїв популярних мультфільмів.
    "Ми давно планували подарувати книги бібліотеці", - каже Людмила Білоус. - Наш син виріс і дуже хочеться, щоби ця література стала у пригоді  новому поколінню читачів".
    На запитання, чому подарунок адресований нашій бібліотеці, пані Людмила відповіла, що у дитинстві була її користувачем цієї книгозбірні.
    Подаровані книги у чудовому стані, а неймовірно красиві та яскраві ілюстрації роблять їх ще більш привабливими для юних читачів. "Раніше бібліотека вже отримувала книги в подарунок від авторів, а також видавництв, а от надходження такої великої кількості літератури із приватної книжкової колекції - це рідкість" - зазначає завідувач відділу комплектування та обробки документів книгозбірні Тетяна Шеховцова.
   Людська щедрість та небайдужість надихнули на створення книжково-ілюстративної виставки під назвою "Книга з добрих рук", на якій представлена література, презентована напередодні родиною Білоус.
    Сподіваємось, що ця приємна подія із життя книгозбірні стане хорошим прикладом для усіх нас, адже добра справа обов'язково повертається сторицею, а кожна подарована дитячій бібліотеці книга - це ваш вклад у формування освіченого, самодостатнього, культурно багатого суспільства.

Уляна Пилипчук,
працівник бібліотеки
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря