Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2014 рік » 1 cерпня 2014 р. "Видання з добрих рук"
    к Пилипчук, У. Видання з добрих рук [Текст]: [про виставку "Книга з добрих рук" в обл. б-ці для дітей] / У. Пилипчук // Вільне життя. – 2014. – 1 серпня. – С. 6. – (Наші меценати).

   У тому, що світ не без добрих людей, переконались, і працівники обласної книгозбірні для дітей. Сім'я Білоусів, яка багато років прожила за кордоном, презентувала бібліотеці книги із приватної колекції. Серед дарчої літератури є видання на різну тематику - історія, географія, анатомія, а також енциклопедії і художні твори - всього більше тридцяти примірників.
     Окрім того, в цей щедрий подарунковий комплект увійшли шахи для дітей, їх фігури створені в образах героїв популярних мультфільмів. 
«Раніше бібліотека отримувала книги в подарунок від авторів і видавництв, а от надходження такої великої кількості літератури із приватної колекції - це рідкість», - зазначає завідувач відділу комплектування та обробки документів книгозбірні, Тетяна Шеховцова. Не приховують свого захоплення й інші працівники бібліотеки, котрих людська щедрість і небайдужість надихнули на створення книжково-ілюстративної виставки під назвою «Книга з добрих рук», на якій представлена література, презентована напередодні родиною Білоусів.

Уляна Пилипчук,
працівник обласної бібліотеки для дітей
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря