Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Новини » Анонси » Вивчати англійську - легко!
 
Anglijskij123 є єдиним повністю інтерактивним і мультимедійним онлайн-підручником з англійської мови. Він орієнтований на учнів з різними рівнями мовних навичок. Звідси - поділ на чотири рівні. Всі вони призначені для тих, хто ще не говорить по-англійськи вільно, або говорить, але хоче поліпшити свої навички.
 

Курс Anglijskij123 складається з чотирьох рівнів навчання, орієнтованих на користувачів з різним рівнем володіння англійською, від початкового до середнього. Кожен з рівнів складається з 22 уроків, які містять безліч інтерактивних вправ різного роду, наприклад: діалоги, фільми, фото-уроки, пісні.
Курс містить більше 1000 інтерактивних вправ, що становить 400 годин навчання! Система сама перевіряє правильність виконання завдань. Виконуючи їх, Ви вивчите граматику, розширите словниковий запас, навчитеся розуміти на слух, писати і навіть правильно вимовляти.Тернопільська обласна бібліотека для дітей запрошує Вас до вивчення англійської мови, із допомогою онлайн курсу. Час проведення: 
щочетверга 15:00- 16:00

odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря