Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Книга тижня » Липень 2014
(28.07. - 03.08.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-9 класів книга
Олега Буценя "Солодкий дощ"    Буцень, О. Солодкий дощ: казки та оповідання: для мол. шк. віку /передм. Л. Буцень; іл. Т. Кудиненко. — К.: Школа, 2008. — 208 с.: іл. — (Хрестоматія школяра).


    До збірки увійшли казки та оповідання українського письменника Олега Буценя (1923-1966), головною темою яких є виховання дитячої душі та моральних якостей юної особистості, набуття перших навичок і вмінь. Правда, Совість, Доброта — основні цінності, яким приділяв увагу у своїх творах письменник, що прагнув зробити внутрішній світ юного читача багатим і світлим.

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Роальда Дала "Джеймс і гігантський персик"    Чарлі і шоколадна фабрика: повість: для мол. та серед. шк. віку / Р. Дал; пер. з англ. В. Морозова; худ. К. Блейк. - К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2005. - 238 с.: іл.

   ...Так сталося, що маленький Джеймс мусить жити разом зі своїми злющими тітоньками — тіткою Шкваркою і тіткою Шпичкою, які постійно коверзують і знущаються з нього. Проте одного дня стається щось надзвичайне, і життя Джеймса та його тітоньок докорінно змінюється... Як завжди, динамічна, тривожна й безмежно весела повість одного з найпопулярніших англійських письменників не залишає місця байдужості...

(21.07. - 27.07.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-9 класів книга
Івана Котляревського "Енеїда. Наталка Полтавка"


   Котляревський, І. П. Енеїда. Наталка Полтавка: п'єса: для сер. та ст. шк. віку / І. П. Котляревський. - К.: Веселка, 2000. - 328 с.

  Понад два століття живуть в українській літературі твори веселого полтавського мудреця Івана Петровича Котляревського. Його поема "Енеїда", написана в традиціях бурлеску і травестії, відтворює яскраві картини життяукраїнського суспільства другої половини ХVІІІ ст., розповідає про звитяги українського козацтва. П'єса "Наталка Полтавка" стала "праматір'ю українського театру". Ці твори пронизані любов'ю до свого народу, до рідної землі.
   Новий, нетрадиційний погляд на "Енеїду", розгадку її таємниць пропонує в післямові до нашого видання знаний пистменник і літературознавець Валерій Шевчук. 
у відділі обслуговування дошкільніків та учнів 1-4 класів книга
Павла Глазового та Богдана Чалого "Про відважного барвінка і коника дзвоника"   Чалий, Б. Й. Про відважного Барвінка і коника Дзвоника: казка: [для мол. шк. віку] / Богдан Чалий, Павло Глазовий; худ. Т. Л. Кудиненко. - К.: Школа, 2006. - 80 с.: іл.

   Весела поетична казка Богдана Чалого і Павла Глазового — одна з найулюбленіших серед дітлахів.
   Адже захопливі пригоди відважних героїв урешті завершуються щасливо — перемогою Барвінка та його друзів над військом царя Осота.З кожної сторінки цієї книжки на читача повіє свіжий вітер радості, подарованої знаменитими українськими фантастами Мариною та Сергієм Дяченками і прекрасним художником Арсеном Джанікяном. Так пишуть, малюють і думають люди третього тисячоліття...
 

(14.07. - 20.07.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 5-9 класів книга
Ярослава Стельмаха "Митькозавр із Юрківки"


Стельмах, Я. М. Митькозавр із Юрківки: повість та оповідання / Я. М. Стельмах; худож.-ілюстратор О. Г. Жуков; худож.-оформлювачі Б. П. Бублик, В. А. Мурликін. - Харків: Фоліо, 2006. – 223 с. - (Українська література).

    …Історія ця починалась зовсім звичайно. Друзі-п'ятикласники Сергій та Митько приїхали на літній відпочинок у село. Вчителька ботаніки дала їм завдання - зібрати колекцію комах. Але хто ж міг уявити, що замість комах хлопці почнуть полювати... на страшну химеру, що живе в озері. Звідки взялась та потвора, як її захопити? Друзі починають діяти...
     Про незвичайні, таємничі пригоди Сергія та Митька (і не тільки їх) весело розповідає відомий український письменник Ярослав Стельмах у своїй книжці повістей та оповідань «Митькозавр із Юрківки».(07.07. - 13.07.) найбільшим читацьким попитом користувалась: 

у відділі обслуговування учнів 5-9 класів книга
Володимира Рутківського "Джури козака Швайки"

    
    Рутківський, В. Джури козака Швайки: іст. трилогія для дітей / В. Рутківський; іл. М. Павленко. – Вид. 2-е. – К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2009. – 432 с.: іл.
 
    Усі ви знаєте імена Северина Наливайка, Богдана Хмельницького, Іван Мазепи. А ким були перші козаки? Звідки вони взялися? На ці питання можна знайти відповідь у гостросюжетному історичному романі Володимира Рутківського – одного з найблискучіших сучасних українських дитячих письменників. Його дивовижні герої – Грицик та малий волхв Санько, юний богатир Демко Дурна Сила, його мама-велетка, невловимий козак Швайка зі своїм вірним вовком Барвінком та їхні численні друзі – з честю виходять із найскладніших ситуацій. А небезпека чигає на кожному кроці, а надто, коли ти зважився підняти шаблю на могутню татарську орду, а за твоєю спиною – майже нікого…
 
у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Роальда Дала "Джеймс і гігантський персик"

   
     Чарлі і шоколадна фабрика: повість: для мол. та серед. шк. віку / Р. Дал; пер. з англ. В. Морозова; худ. К. Блейк. - К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2005. - 238 с.: іл.

...Так сталося, що маленький Джеймс мусить жити разом зі своїми злющими тітоньками — тіткою Шкваркою і тіткою Шпичкою, які постійно коверзують і знущаються з нього. Проте одного дня стається щось надзвичайне, і життя Джеймса та його тітоньок докорінно змінюється... Як завжди, динамічна, тривожна й безмежно весела повість одного з найпопулярніших англійських письменників не залишає місця байдужості...
(30.06. - 06.07.) найбільшим читацьким попитом користувалась:


у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Миколи Носова "Пригоди Незнайка та його друзів"

    
   Носов, М. Пригоди Незнайка та його друзів / Микола Носов; пер. з рос. Ф. Маківчук; худ. О. Зобніна. - К.: Махаон-Україна, 2008. - 190 с.: іл.у відділі обслуговування дошкільників та учнів 5-9 класів книга
Туве Янсона "Країна Мумі-тролів"

 
   
     
Янсон, Т. Країна Мумі-тролів / Туве Янсон; іл. Т. Янсон; пер. зі швед. Н. Іваничук. - Л.: Видавництво Старого Лева, 2004. - 320 с.: іл.

   
 Вперше українські діти мають змогу читати рідною мовою усі дев'ять повістей найзнаменитішої казкарки Фінляндії Туве Янсон про кумедних мумі-тролів та інших дивовижних істоток, що населяють Долину Мумі. До першої із трьох книг серії "Країна Мумі-тролів" увійшли повісті "Маленькі тролі і велика повінь, "Комета прилітає", "Капелюх Чарівника". 
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря