Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2010 рік » 23 квітня 2010р. Зустріч автора з читачами
Шлапак, О.
Зустріч автора з читачами [Текст]: [в обласній бібліотеці для дітей відбулась зустріч з поетом Олегом Германом] / О.Шлапак // Вільне життя. – 2010. – 23 квітня. – С. 8.

Зустріч автора з читачами

В обласній бібліотеці для дітей відбулася зустріч із поетом, співаком і композитором Олегом Германом, котрий репрезентував читачам казку-гру «Сто потайних дверей, або Пригоди джури Михайлика», яка вийшла друком у видавництві «Навчальна книга - Богдан». Книжка, як зазначає сам автор, цікава для читачів будь-якого віку. Гортаючи її, ми потрапляємо у світ пригод: «Щоразу відчиняєш двері цієї книжечки, а ключ до них - номер, вказаний зверху. Таких ключів потрібно віднайти аж сто». Цікава структура книги: праворуч сторінки тексту - запитання. Також тут містяться скоромовки, розмальовки, ігри, кросворди, рецепти.
Учасники заходу ознайомилися з книгою, прослухали поезію Олега Германа і разом із ним виконали його пісні, написані для дітей.

Оксана ШЛАПАК.

odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря