Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Автор дарує книгу » Семенів Олександр
 


                                                    Олександр Семенів
 


   Семенів, О. Є. Тернопільщина у вихорі війни (весна-літо 1944 року): монографія / О. Є. Семенів. - Тернопіль: Астон, 2013. - 176 с.: іл.

   У книзі комплексно розглянуто роль Тернополя і Тернопільщини у військових операціях Другої світової війни протягом 1944 року. У виданні визначено хронологію звільнення Тернопільщини від німецької окупації, розкрито особливості проведення Проскурівсько-Чернівецької та Львівсько-Сандомирської наступальних операцій на території області, окреслено особливості їх підготовки та характерні риси проведення. Книга «Тернопільщина у вихорі війни» є комплексною розробкою, що покликана дати зважену оцінку подій 1944 року на Тернопільщині.
Видання ілюстроване фотоматеріалами, схемами, таблицями, що характеризують воєнні події 1944 року на Тернопільщині. Для широкого кола читачів, науковців, студентів, а також усіх, хто цікавиться історією Тернопільщини.

 
 
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря