Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Книга тижня » Червень 2014
(23.06. - 29.06.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Наталі Забіли "Про малят і про звірят"


   Забіла, Н. Про малят і про звірят: збірка улюблених творів для дітей / Наталя Забіла; худ. Є. Житник. - Харків: Школа, 2004. - 80 с.

    У книжці вміщено вірші та казки видатної української дитячої письменниці, інтерес до яких не згасає з плином часу.
     Щирі, ніжні, жартівливі, вони проникнуті безмежною любов'ю до "малят і звірят", до природи рідного краю.
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Г. Квітки-Основ'яненка "Конотопська відьма"


    Квітка-Основ'яненко, Г. Конотопська відьма: для серед. та ст. шк. віку / Григорій Квітка-Основ'яненко; упоряд. К. Г. Борисенко. - К.: Школа, 2006. - 272 с.: іл. - (Бібліотека шкільної класики).

    До видання увійшли твори видатного українського письменника Г. Квітки-Основ'яненка (1778—1843), якого відомий літературознавець С. Єфремов назвав батьком української повісті. Сатиричні оповідання «Салдацький патрет» і «Пархімове снідання», повісті «Конотопська відьма» і «Маруся», п'єса «Сватання на Гончарівці» і сьогодні викликають інтерес читачів.

(16.06. - 22.06.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Віри Паронової "Іспит милосердя"

    
   Паронова, В. Іспит милосердя: оповідання / Віра Паронова; худ. В. Дунаєва. - Тернопіль: Навчальна книга-Богдан, 2010. - 32 с.у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Лілії Лапіної "Дуже довга казка"


 
     Лапіна, Л. Дуже довга казка / Лілія Лапіна. — К: Грані-Т, 2008. — 72 с.: іл. - (Сучасна дитяча проза).

    Певно, ти і не здогадуєшся, скільки чарівних істот і речей навколо тебе. Кожного ранку і вечора тебе зустрічають казкові сестри Щікат і Пасат, інколи ти звертаєшся по допомогу до їхнього брата Акжуя, але трапляються випадки, коли зарадити може лише чарівник Тото-Маглос. Він дуже добрий, але чомусь його бояться і діти, і дорослі — однаковісінько. Та найдужче тремтить злий чаклун Акірес.
    А ще «Дуже довга казка» розповість, як з краплинок утворюється дощ, чому подорожник прикладають до хворого місця, що буває з півнем, який вчасно не навчився співати. Поспішай, поки цю книгу не забрав хтось інший.


(09.06. - 15.06.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Катерини Матюшкіної та Катерини Оковитої "Ага, упіймався!"

    
   
Матюшкіна, К. Ага, упіймався!: повість-казка: [для дошк. і мол. шк. віку/ К. Матюшкіна, К. Оковитая; пер. з рос. Н. Іваничук, М. Савка; худ. К. Матюшкіна, К. Оковитая. — К.: Махаон-Україна, 2013. — 192 с.: іл.


    Казкову повість про веселі пригоди знаменитих детективів пса Фу-Фу і кота Киць-Киця та їхніх друзів — лісових мешканців — діти прочитають із захопленням. Юні читачі разом із героями книжки потраплятимуть у кумедні ситуації, долатимуть несподівані перешкоди і розгадуватимуть найзаплутаніші таємниці.
   Для дошкільнят, школярів, а також їхніх дідусів і бабусь, татусів і матусь, і всіх, хто любить читати цікаві книжки.

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Івана Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я. Гетьман Іван Виговський"


   Нечуй-Левицький І. Кайдашева сім'я. Гетьман Іван Виговський / Іван Нечуй-Левицький; упоряд. І. О. Помазана. - Х.: Ранок, 2005. - 432 с.: - (Програма з літератури).

(02.06. - 08.06.) найбільшим читацьким попитом користувалась:


у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Катерини Перелісної "Скажу на вушко"    Перелісна, К. Скажу на вушко!: казки та вірші для дітей / Катерина Перелісна; упоряд. і передм. Г. М. Кирпи; худ. В. А. Дунаєва. - К.: Школа, 2008. - 159 с.: іл. - (Хрестоматія школяра).

   До збірки входять казкові та поетичні твори письменниці з діаспори Катерини Перелісної, що складають основу української класики. Більшість із них в Україні друкуються вперше.у відділі обслуговування учнів 5-9 класів книга
Юрія Сороки "Арахнофобія"


  Сорока, Ю. В. Арахнофобія: роман / Юрій Сорока. – К.: Золоті ворота, 2013. – 251 с.

   Арахнофобія - це не лише медичний термін. Арахнофобія — це жах, з яким зустрічаєшся у реальному житті, а він висушує твою душу розумінням: потвора зовсім поряд. Вона чатує. Вона готова напасти у той момент, коли ти очікуєш на небезпеку найменше. І тоді тебе нікому буде захистити. Окрім людини, котра сама пройшла рукотворне пекло й загартувала свою душу у горнилі чужої війни. Отже спробуємо пройти тим шляхом, який пройшов львівський приватний детектив Ярослав Савицький, і осягнути холодну жорстокість, на яку може буде здатною людина.


odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря