Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2014 рік » 16 травня 2014 р. "Добра, мила, терпелива..."
 к Пилипчук, У. Добра, мила, терпелива... [Текст]: [День Матері в обласній бібліотеці для дітей] / У. Пилипчук // Вільне життя. – 2014. – 16 травня. – С. 8. – (Мамине свято).

   Серед багатьох травневих свят, День матері є найбільш зворушливим, найбільш сентиментальним. Найріднішій людині присвятили цикл заходів в обласній бібліотеці для дітей.
     Учні групи продовженого дня ЗОШ №24 завітали на годину доброти «Мамине свято я зустрічаю», яку провели для них працівники відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів. Під час заходу діти ознайомились з історією свята, пригадали прислів’я, а також розповіли про святкування Дня матері в своїх родинах.
   Працівниками відділу обслуговування 5-11 класів бібліотеки оформили книжково-ілюстративну виставку 
«У світі все починається з мами». А недільного ранку до бібліотеки завітали члени Спілки української молоді. Дошкільнята грали в цікаві ігри: «Називаємо тваринку», «Хто чия мама». Для дітей старшого віку СУМівці провели майстер-клас із виготовленню «солодких букетів», які стали чудовим сюрпризом для матусь.

Уляна Пилипчук,
працівник бібліотеки 


odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря