Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Автор дарує книгу » Стронський Іван
  
                                                                                                                            Іван Стронський
 

Іван Стронський народився "там, де Дністер хвильне пір'я чистить" - у с. Виноградне Заліщицького району на Тернопіллі в родині селян-колгоспників. Життєва дорога стелилася нелегко. Здобувши середню освіту, працював і на колгоспному полі, і в заводському цеху, і на громадській роботі, і... нелегальним заробітчанином за межами України. Та завжди наснажувало, додавало сил рідне слово. Був членом Всеукраїнського літоб'єднання "Відлуння", яке діяло при кабінеті молодого автора Спілки письменників України в Києві, та тернопільських "Сонячних кларнетів". Поезії друкував у періодиці - журналах "Ранок", "Тернопіль", "Київ", колективних збірниках "Живий дощ", "Відлуння". Автор трьох збірок поезій і ряду пісень, створених у творчій співпраці з П.Бубряком та В.Салевичем.


   Стронський, І. А. Вірші глухонімого / Іван Стронський; худ. В. Якубовський. – Тернопіль: Горлиця, 2009. – 32 с.: іл.

    «Вірші глухонімого» - третя подорож у поетичний світ Івана Стронського - поета із Заліщицької землі, дві перші: «Таріль соняху» - 1993 р., «Провіяні зерна» 1999 р. знайшли своїх прихильників і стали бібліографічною рідкістю.


     Стронський, І. А. Зоряні литаври: поезії / Іван Стронський. – Чернівці: Друк Арт, 2011. – 176 с.

 
 Нова збірка автора, написана впродовж усього творчого періоду, захоплює своєю щирістю, ліризмом і мелодійністю, філософським баченням і розумінням життя. Книга не залишить байдужим жодного читача.


odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря