Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Автор дарує книгу » Антощак Микола
 

                                                                      Микола Антощак

    Антощак Микола - поет. Член Запорізького обласного літераіурного об'єднання ім. М. Гайдабури (від 2010 р.). Народився 11 квітня 1990 року в м. Бердянськ Запорізької області Закінчив місцеву загальноосвітню школу №16 І-Ш ступенів (2007). Нині - студент Бердянського державного педагогічного університету. Свої твори друкував у журналах “Махаон”, “Хортиця” (Запоріжжя), “Перевал” (Івано-Франківськ), “Світовий екологічний журнал” (Канада), альманахах “Автограф”, “Вітрила”, “Живі перлини”, “Пошук”, газетах “Університетське слово”, “Південна зоря”, “Азовський вісник”, у збірнику “Тарас Григорович Шевченко у моєму житті” та ін. Автор першої поетичної збірки “Великдень нашої любові” (2012). Учасник Всеукраїнської наради молодих літераторів у Будинку творчості письменників “Ірпінь” НСПУ (2011). “Воістину люблю” - нова книга М. Антощака, видана за фінансової підтримки Президена України як фант молодим письменникам у 2012 році.
   Антощак, М. В. Воістину люблю: поезії / М. В. Антощак. – Тернопіль: Терно-граф, 2012. – 124 с.

   У збірці поезій "Воістину люблю" молодого автора Миколи Антощака із Бердянська Запорізької області розкриваються почуття любові до рідного краю, матері-України. Вірші озиваються відкритістю, одкровенням, почуттям вдячності близьким та рідним людям.
   Молодий поет намагається висповідатися перед читачами за пережите і переболіле. Поезія його безпосередня, щира і відкрита. Тематика творів різноманітна — від патріотичної до інтимної лірики.
    Книга розрахована на масового читача.
   
 

odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря