Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2014 рік » 11 квітня 2014 р. "Зібралися ерудити"
  к Пилипчук, У. Зібралися ерудити [Текст]: [конкурс "Кращий читач" в ОБД] / У. Пилипчук // Вільне життя. – 2014. – 11 квітня. – С. 6. – (Бібліотечні новини).

     Любов до книги, а також бажання вибороти головний приз — подорож до Львова на Міжнародний фестиваль дитячого читання «Книгоманія», зібрали юних ерудитів в обласній бібліотеці для дітей. Саме там відбувся конкурс на кращого читача року. В ньому взяли участь учні 6-8 класів шкіл Тернополя й області. Присвятили конкурс 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.
   Поки конкурсанти працювали над першим письмовим завданням, яке стосувалося життя і творчості Кобзаря, члени журі прискіпливо вивчали їх читацькі щоденники. Наступним етапом стала вікторина.
    Боротися за звання найкращого читача року отримали змогу ті, хто набрав найбільшу кількість балів під час змагань.
    Фіналісти репрезентувати свою улюблену книгу.
    Переможцем серед шестикласників стала Еля Мусіхіна, семикласників — Максим Назаренко, восьмикласників — Тетяна Волкова, які отримали почесне звання кращого читача року та вирушать на Міжнародний дитячий фестиваль «Книгоманія». Всім учасникам вручили грамоти й заохочувальні подарунки від бібліотеки та видавництва «Навчальна книга - Богдан».


Уляна Пилипчук,
бібліотекар обласної бібліотеки для дітей
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря