Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Нові надходження » Березень 2014 » Література для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку
 

   Балух, Л. Індичка: для дітей мол. шк. віку / Люба Балух; худ. Н. Луцишин. - Львів: Мульти Арт, 2011. - 12 с.: іл.


   Балух, Л. Пригоди Оленки, або 28 копійок: для дітей мол. шк. віку / Люба Балух; худ. Н. Луцишин. - Львів: Мульти Арт, 2013. - 28 с.: іл.


    Балух, Л. Пригоди півника Рудька та курочки Зозульки: для дітей мол. шк. віку / Люба Балух; худ. Н. Луцишин. - Львів: Мульти Арт, 2012. - 28 с.: іл.
   
   Балух, Л. Чарівні кульки для Асі: для дітей сер. шк. віку / Люба Балух; худ. Н. Луцишин. - Львів: Мульти Арт, 2011. - 32 с.: іл.

   Павленко, М. Г. Чемний жолудь: вірші для дітей / Марія Павленко. - Житомир: Рута, 2012. - 24 с. - (Пізнай свій рідний край).
 
   Творчість відомої письменниці Марії Павленко багатогранна. Вона - лауреат Міжнародної премії ім. Грабовського, обласних - ім. Клименка та «Дідусева казка». Її книжки здобували перемогу на обласних конкурсах «Краща книга року», схвалювалися до друку як соціально значущі.
  Марія Павленко завжди поряд з молоддю. Вона і досьогодні опікується юними талантами, веде не одне літоб'єднання в навчальних закладах. Готує книжки початківців до друку, спілкується з дітьми різного віку на виступах, презентаціях книжок, літературних святах. Наша землячка - завжди в дорозі, в зростанні, при нових літературних набутках.
   Немає сумніву, що попереду - нові обрії, простір для образного осягнення поетичної дійсності світу задля рідного краю, найбільшою цінністю і надією якого є діти.


   Паронова, В. Щедре Різдво: оповідання / Віра Паронова; худ. Є. Рудюк. - Тернопіль: Тернопільсько-Кременецька єпархія, 2013. - 32 с.: іл.
 
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря