Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2013 рік » 22 листопада 2013р. "Світ її любові"
 к Яскілка, Н. "Світ її любові" [Текст]:[репрезентація буклет-довідки, присвяченої В. Семеняк-Штангей в ОБД] / Н. Яскілка // Вільне життя. - 2013. - 22 листопада. - С. 6.

«Світ її любові»

    Відділ довідково-бібліографічної та інформаційної роботи обласної бібліотеки для дітей підготував буклет-довідку «Світ її любові», приурочену ювілею літераторки, журналістки, фотохудожниці Валентини Семеняк-Штангей.
    Видання містить змістовний біографічний нарис, бібліографію творів і матеріали про життя і творчість ювілярки. Дані розміщено в чотирьох розділах.
    У читальному залі обласної бібліотеки для дітей репрезентували «Світ її любові». На заході були присутні учні 7-го класу Української гімназії ім. І. Франка, а також працівники книгозбірні. Вони спілкувалися з ювіляркою, переглянули слайд-репрезентацію, побудовану на матеріалі довідки. Пані Валентина розповіла про свою творчість, плани.

Надія Яскілка, бібліотекар-бібліограф
відділу довідково-бібліографічної та інформаційної роботи ОБДodb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря