Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2013 рік » 15 листопада 2013 р. "До книгозбірні - за комп’ютер"
 к Зимненко, А. До книгозбірні - за комп’ютер [Текст]:[в обласній бібліотеці для дітей відкрили пункт публічного доступу до інтернету] / А. Зимненко // Вільне життя. - 2013. - 15 листопада. - С. 1.

До книгозбірні -за комп’ютер

  В обласній бібліотеці для дітей відкрили пункт публічного доступу до інтернету. Бібліотека отримала комплект комп’ютерного обладнання і підключилася до всесвітньої мережі в результаті перемоги у конкурсі «Бібліоміст». Вона приєдналася до більше тисячі сучасних книгозбірень, які вже надають послуги і реалізовують проекти розвитку місцевих громад на основі інформаційних технологій.
  Відтепер відвідувачі бібліотеки зможуть безкоштовно пройти курси комп'ютерної грамотності, користуватися електронною поштою, слухати музику, дивитися фільми, обмінюватися фотографіями, спілкуватися у програмі «Скайп» тощо. Усі нові можливості були продемонстровані читачам уже під час урочистостей. На церемонію з нагоди розширення функцій книгозбірні завітали й чиновники.

А. Зимненко

odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря