Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2013 рік » 27 вересня 2013р. "Нові способи активного навчання"
 к Береженко, О. Нові способи активного навчання [Текст]:[про літню школу молодих бібліотекарів в туристичному комплексі "Буковель"] / О. Береженко // Вільне життя. - 2013. - 27 вересня. - С. 5. - (Відвідайте).

Нові способи активного навчання

   Учасникам літньої школи молодих бібліотекарів допомагали швидко та легко адаптуватись у професійному середовищі і сформувати власну активну позицію. Провела школу Українська бібліотечна асоціація за підтримки програми «Бібліоміст». Заняття відбулися у селі Поляниця Івано-Франківської області в туристичному комплексі «Буковель».
   Потрапити у школу було непросто, адже з 121-го відібрали лише 30-х молодих і креативних бібліотекарів. У школі нас поділили на групи і почалося: безліч творчих, трохи шалених ідей, цікаве навчання.
    Нові знання здобували в інтерактивній формі: майстер-класи та практика, тренінги та екскурсії. Найцікавішим став вуличний університет, де відбувалися неформальні лекції просто неба, обмін досвідом у спілкуванні. Запам'ятався, зокрема, неформат-ний урок на горі Буковель. Залишила слід поїздка до водоспаду Гук, де проходив майстер-клас із фотографії та зйомки відео. Свої роботи ми репрезентували в останній день навчання.
   Висловлюю щиру вдячність Українській бібліотечній асоціації, тренерам і школярам за незабутньо проведений тиждень.


Оксана Береженко,
провідний бібліотекар обласної книгозбірні для дітей.
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря