Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Відділи бібліотеки » Відділ зберігання, гігієни і реставрації фондів » Віртуальна виставка "Шляхами історії" » «Видатні полководці світової історії»
 
    Корнелий, Непот О знаменитых иноземных полководцах: из книги о римских историках / Корнелий Непот; пер. с лат. и коммент. Н. Н. Трухиной. – М.: Изд-во МГУ, 1992. – 208 с.

   В книжці поданий життєпис прославлених полководців, відомих політичних діячів Риму.   Обухова, Л. А. Набатное утро. Александр Невский: историческая повесть / Л. А. Обухова. – М.: Мол. гвардия, 1978. – 174 с.: ил.


    Повість про воїна, захисника Новгорода О. Невського в битвах зі шведськими та німецькими загарбниками.


   Каргалов, В. В. Полководцы X – XVI вв. / В. В. Каргалов. – М.: ДОСААФ, 1989. – 334 с.: ил.


   Про військовий геній князів Святослава, Володимира Мономаха, Данила Галицького та інших полководців розповідається в цій книзі.
   Котляр, М. Ф. Полководці Давньої Русі / М. Ф. Котляр. – К. : Україна, 1991. – 151 с.


   Відтворюється життя і діяльність полководців Давньої Русі – Олега Віщого, Святослава Ігоревича, його сина Володимира, Володимира Мономаха та його правнука Данила Галицького.

    Буганов, В. И Полководцы. XIII в. / В. И. Буганов, А. В. Буганов. – М.: Патриот, 1992. – 432 с.: ил.


    Розповідається про діяльність видатних полководців Росії – Петра Першого, Григорія Потьомкіна, Петра Брюса, Олександра Суворова та інших.

    Полководцы Великой Отечественной: кн. для учащихся ст. классов / сост. А. М. Кучеров. – М.: Просвещение, 1988. – 224 с.: ил.


   Дванадцять розповідей про видатних командирів фронтами в часи Великої Вітчизняної війни.
    Маршал Жуков: каким мы его помним. – 2-изд., доп. – М.: Политиздат, 1989. – 415 с.: ил.


    Автори книги згадують розповіді маршала, свої зустрічі з ним в роки війни, в мирні дні, відкриваючи маловідомі сторінки його біографії.
    Акрам, Шарипов генерал армії Черняховський / А. Шарипов. – К.: Молодь, 1970. – 389 с.: іл.


   Ця книжка написана на основі документальних матеріалів і розповідей соратників полководця та особистих спостережень автора.
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря