Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Відділи бібліотеки » Відділ зберігання, гігієни і реставрації фондів » Віртуальна виставка "Шляхами історії"

Хто не знає свого минулого,
той не вартий свого майбутнього.
М. Рильський

   
    Історія починається словом «колись». Наприклад, колись, близько трьох тисяч років до Різдва Христового, в Єгипті правив цар на ім’я Менес. Чи пам’ятають про нього зараз, чи не забули інших відомих фараонів та правителів, героїв давніх переказів?
    Про легендарні та славні часи древніх держав – Єгипет, Месопотамію, Вавилон, Грецію та Рим можна дізнатись, прочитавши книги першого розділу виставки «Античність – колиска виховання творчої особистості».
     Великі народи вели завойовницькі війни, й на чолі армій були герої другого розділу виставки «Видатні полководці світової історії», в якому йдеться про життя людей, які прославилися далекоглядністю, організаторськими здібностями, надзвичайною силою характеру, стратегічною хитрістю та витримкою.
    Майстри у військовому ремеслі завжди цікавили письменників різних епох і тому третій розділ виставки, який має назву «Історичні особистості в художній літературі» присвячується захованим на полицях відомим постаттям та героям нашої минувшини.
    Непересічні люди, складна епоха та захоплюючі пригоди постають перед читачами, адже минуле, закарбоване в народній пам’яті, народному переживанні й переказах, стає міфом, котрий переплітається з реальністю, щоб стати основою чергового вдалого сюжету.
 

Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря