Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Про нас » Про нас пишуть » Публікації за 2013 рік » 24 липня 2013р. "Бібліомістечко" на ярмарку
     к Стецій, Г. "Бібліомістечко" на ярмарку [Текст]: [обласна бібліотека для дітей репрезентувала на міжрегіональному ярмарку у Львові інноваційні проекти] / Г. Стецій // Вільне життя. - 2013. - 24 липня. - С.11. - (Книгозбірня поруч).

«Бібліомістечко» на ярмарку

    Нещодавно в Українському католицькому університеті проходив Міжрегіональний ярмарок «Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє». Захід проводили в рамках програми «Бібліоміст».
    Упродовж двох днів майже 200 учасників із Волинської, Рівненської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької та Хмельницької областей представляли проекти, скеровані на задоволення різних потреб громад.
   Тернопільська обласна бібліотека для дітей репрезентувала на ярмарку одну з популярних серед маленьких читачів форм роботи - заняття за методикою відомого італійського педагога Марії Монтессорі, які розвивають здібності дитини. Присутні на ярмарку охоче брали участь в майстер-класах, іграх. Високо оцінили таку активність представники Міністерства культури, «Бібліомоста», колеги.

Галина Стецій
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря