Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Будинки з "приколами" » Центральна бібліотека (Канзас-Сіті)
    
      Будівля є відмітною рисою ділового району міста. Більше ніде ви не знайдете подібного, тому що центральна бібліотека - це не тільки прикраса міста, але вона всім своїм видом показує захоплення місцевого населення читанням. А як по-іншому, невже можна не відвідати бібліотеку, у якої фасад складається із книжкових корінців і головне, що самих улюблених серед жителів Канзаса. 
Існує бібліотека вже більше ста років (заснована в 1873 р.) і основне будівля бібліотеки за цей час багато разів міняла свою адресу. В 2004 р. бібліотека переїхала в будівлю Першого національного банку, у якому була проведена реконструкція, що обійшлася місту в 50 млн. $, не була проведена зрячи, тому що спорудження стало відмінною прикрасою Канзас-Сіті. Причина - це незвичайна архітектура фасаду, створювати якій допомагало місцеве населення. Жителям запропонували допомогти у виборі найбільш відомих книг, де зустрічаються згадування про їхнє рідне місто. Результат витівки - поява Книжкової полки, фасад якої розроблений у вигляді книг відомих на весь світ 22 авторів, які стоять на стелажі розміром 7,5х2,5 метрів. Серед них книги, які розповідають про культуру й історію міста, а також твори Діккенса, Шекспіра, Лао-Цзи, Толкіна.
     Придумавши подібне оформлення будівлі, творці бажали таким способом залучити нових відвідувачів у бібліотеку, а в місто нових туристів. Судячи з існуючої популярності бібліотеки, витівка творцям вдалася. І зараз Публічна бібліотека Канзас-Сіті, що являє собою новітній комплекс, що входить у топ 10 красивих бібліотек світу поряд із всесвітньо відомою Національною бібліотекою Білорусії.
     Напевно, якщо би всі бібліотеки будувалися в такому оформленні, то нестачі в читачах у них не було.


Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря