Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Будинки з "приколами" » Торре Галатея Фігерас, або Музей Далі (м. Фігерас, Іспанія)
 

  Іспанія настільки багата різноманітними пам'ятками, що оглядати їх можна нескінченно. Завдяки Сальвадору Далі, який у 1904 році народився в цьому нічим не примітному містечку, сьогодні це місце приваблює до себе безліч шанувальників творчості великого сюрреаліста і містифікатора.
    Всі приїжджаючі у Фігерас туристи обов'язково відвідують загадковий музей, задуманий і створений художником в подарунок рідному місту.
   Відкриття цього фантастичного закладу відбулося 28 вересня 1974 року. Розташований музей Далі в колишній будівлі театру, і всі його внутрішні приміщення, як і зовнішні дворики, пов'язані між собою єдиним неймовірним задумом художника. Він любив говорити, що відвідувачі його музею повинні відчувати себе відірваними від реального світу, і завдяки незвичайній фантазії Далі цей ефект був успішно досягнуто.
   Театр-музей можна умовно розділити на три частини: власне, сам музей; башта «Галатея», присвячена коханій художника Галі, і, нарешті, виставковий центр ювелірних творів, створених за ескізами Далі. Всі ці приміщення тісно пов'язані між собою загальною атмосферою сюрреалізму і нереальності. Тут вас усюди будуть оточувати оптичні ілюзії і ефектні містифікації, а кожен експонат музею вразить глибиною внутрішнього світу великого художника.

Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря