Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Будинки з "приколами" » Piano House, або Будинок-фортепіано (Китай)
   
     Ви коли-небудь пробували поєднати музику з архітектурою? Ні? А ось студенти архітектурного факультету Хефейского технологічного університету вже спробували. Вони разом з дизайнерами компанії Huainan Fangkai Decoration Project Co розробили проект дивовижного будинку під назвою Piano House.
   У 2007 році цей будинок побудували в місті Хуайнань, що у провінції Аньхой в Китаї. Мало хто з архітекторів вважає його шедевром зодчества, але вражаюча унікальність будови просто незаперечна.
   Будинок збудований для любителів музики, однак до неї ніякого відношення не має. Він планувався як символ розвитку нового району, виконуючи функції виставкового центру, де люди могли б ознайомитися з планом будівництва цілого міста. Тут часто проводяться культурні зустрічі за участю студентів музичного коледжу, що знаходиться неподалік.
    Ця "музична" будівля складається з великого глянсового роялю та прозорої скрипки. І піаніно, і скрипка грають свою не останню «партію» в будові: у першому розташовується безпосередньо виставковий зал, а друга являє собою сходи і ескалатор – єдиний шлях, яким можна увійти в саму будівлю. Будинок побудований з використанням сучасних будівельних матеріалів, включаючи скло (прозоре і тоноване), бетон і поліетиленові труби. Завдяки суцільному скляному фасаду, приміщення комплексу отримує багато природного освітлення.
    А в нічний час, воно ховається в темряві, залишаючи видимими лише неонові контури силуетів гігантських «музичних інструментів». Місцеві жителі називають цю будівлю самим романтичним будинком у Китаї. З ними важко посперечатися, чи не так?
   А ще, будівля стає популярним туристичним місцем. Хто ж відмовиться подивитися на цей дивовижний будинок, або не захоче мати фотографію себе на тлі величезного піаніно?

Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря