Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Будинки з "приколами" » Кубічні будинки (м. Роттердам, Нідерланди)

   Кубічні будинки або Будинки-Куби — ряд будинків, побудованих у нідерландських містах Роттердамі та Гелмонді за новаторським проектом архітектора Піта Блома в 1984 році.
  У Роттердамі будинки стоять на вулиці Оверблаак, неподалік від однойменної станції метра. Радикальним рішенням Блома було те, що він повернув паралелепіпед будинку на 45 градусів і поставив його кутом на шестигранний пілон.
Кубічні будинки складаються з 3 поверхів:
цокольний поверх — вхід;
на першому поверсі — вітальня з кухнею;
на другому поверсі — 2 спальні з ванною кімнатою;
на поверненому поверсі — подеколи розбивають невеликий сад.
   
     Стіни і вікна по відношенню до підлоги нахилені під кутом у 54,7 градусів. Загальна площа квартири становить близько 100 м², проте близько чверті простору є непридатним для використання через стіни, які нахилені під кутом.
     Загалом у Роттердамі є 38 таких будинків і ще 2 супер-куби, причому всі будинки зчленовуються один з одним. З висоти пташиного польоту комплекс має хитромудрий вигляд, що нагадує так званий «неможливий трикутник».
  Роттердамські кубічні будинки є дуже популярними в туристів. Деякі мешканці пропонують екскурсії по своїх неординарних оселях. Згідно концепції, кожна будівля символізує абстрактне дерево, а весь комплекс, таким чином, являє собою ліс. 
odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря