Головна сторінка Карта сайту Бібліотекар Написати листа
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати "Kinect - майданчик" для інтерактивних розваг. Чекаємо Вас: неділя з 14:00 до 16:00, понеділок, четвер, п\'ятниця з 15:00 до 17:00 год.
Книгоманія » Будинки з "приколами" » Готель Hang Nga (м. Далат, В’єтнам)
   

   Однією з головних визначних пам'яток курортного міста Далат у В'єтнамі є химерний будинок-готель під назвою Ханг Нга Guesthouse, який в народі більше відомий як "божевільний будинок" - настільки він незвичайний. Тут у вашій уяві постануть звивисті кімнати, з'єднані різноманітними сходами і переходами, вікна неправильної форми, фігури тварин, бра у вигляді ліхтариків і багато іншого. 
Цей дивовижний готель, створений в 1990-му році, далекий від усіх традиційних архітектурних стандартів і більше нагадує палац якогось казкового персонажа. Він характеризується несподіваними вигинами, і жодне з його вікон не має ідеальної квадратної або круглої форми. Багато хто називає готель "божевільним будинком", "куренем на дереві" або "павутинним шале". 
  Цей будинок спроектувала архітектор на ім'я Дангєт Нга - дочка в'єтнамського партійного вождя, яка прожила 14 років в Москві. Сама Дангєт Нга ось як описує історію створення та філософію будинку:
    "Ни для кого ни секрет, что в течение последнего времени окружающий нас природный мир оказался очень сильно изменен и, местами, уничтожен. Это справделиво как для Вьетнама в отдельности, так и для всего земного шара. И расплата уже приходит...
   С помощью своих архитектурных работ я стараюсь призвать человечество под лоно нашей Природы, встать на ее защиту; использовать ее блага, но не изменять ее саму и не уничтожать".
    Архітектура вілли насичена елементами природи (печери, коріння дерев, гігантська павутина, значні жирафи): так в казкових замках знаходяться теплі комфортабельні кімнати з усіма зручностями. Це дозволяє представити Місячну віллу одночасно як визначне місце, гідну окремої екскурсії, так і як готель.

Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)Обласна бібліотека для дітей (м.Тернопіль)odb.te.ua © 2004-2018
розробка: vlasne.info


Будь-яку інформацію Ви
зможете знайти за допомогою
Карти сайту
 

  Хороші казки для хороших малят

Ви можете залишити свої побажання
та зауваження у нашій
Приймальні бібліотекаря